🚨 اخبار ارز دیجیتال

جیو جیتسو مارک زاکربرگ یا مبارزه خیابانی ایلان ماسک “Walrus” – چه کسی برنده می شود؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ماسک فریم بزرگتری دارد که به او مزیت قد ۶’۱ می دهد، اما زاکربرگ اکنون ۹ ماه است که در جیو جیتسو برزیل تمرین می کند.

مارک زاکربرگ، بنیانگذار و مدیر عامل متا، در یک پیشنهاد “مسابقه قفس” با مالک توییتر و مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، به عنوان محبوبیت آشکار در میان برندگان ظاهر شد.

چهل و هشت ساعت پس از اینکه ماسک اعلام کرد قصد دارد هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) را امتحان کند، شرکت‌های شرط‌بندی ورزشی و ارائه‌دهندگان شانس در حال حاضر شانس‌های اولیه را برای مبارزات این میلیاردر ارائه می‌کنند.

Oddspedia، یک پلتفرم شرط‌بندی ورزشی که با شانس‌های چند بنگاه‌کننده مطابقت دارد، در صورتی که مسابقه واقعاً از بین برود، شانس ۷۷ درصدی را برای برنده شدن در مسابقه برای زاکربرگ آموزش دیده جیو جیتسو برزیل نشان می‌دهد.

شرط ۱ دلاری روی زاکربرگ می تواند در صورت برنده شدن در مسابقه ۱.۲۰ دلار و شرط بندی روی ماسک در صورت برنده شدن می تواند تا ۴.۰۰ دلار پرداخت کند.

مارک زاکربرگ مزیت بزرگی در شکست دادن ایلان ماسک در یک مسابقه احتمالی دارد. منبع: Oddspedia.

زاکربرگ در ارتفاع ۵ فوت ۷ اینچی (۱۷۰ سانتی‌متر) یک نقطه ضعف کمی دارد، اما از سپتامبر ۲۰۲۲ به تمرین جیو جیتسو مشهور است. در ماه می، او در دو تورنمنت جیو جیتسو در رده سبک وزن کمربند سفید مقام اول و دوم را به دست آورد. .

پیشرفت او همچنین واکنش‌های مثبتی را از سوی برخی از تاثیرگذارترین چهره‌های قهرمانی نهایی فایتینگ، از جمله دانا وایت، رئیس UFC و قهرمان سابق وزن پر و سبک وزن UFC، Conor McGregor، برانگیخت.

به صورت آنلاین، چندین ویدیو از زاکربرگ در حال آموزش پیدا خواهید کرد.

از سوی دیگر، مشک از مزیت هیکل و قد بزرگتر برخوردار است و طبق گزارش ها قد ۱۸۵ سانتی متری دارد. چیز دیگری در مورد استعداد فیزیکی او برای مبارزه در دسترس نیست، اما ماسک اخیراً گفته است که او اغلب در “درگیری های خیابانی تمام عیار” در آفریقای جنوبی، جایی که در آن بزرگ شده، شرکت می کند.

او اخیرا ارسال شده اگر او هر روز صبح دونات می خورد و “هنوز زنده” است، همه چیز را تغییر می دهد.

ماسک به شوخی گفت: «من یک ترفند عالی دارم که به آن «والروس» می‌گویم، جایی که شما فقط بالای سر کسی دراز می‌کشید و کاری انجام نمی‌دهید. گفت در توییتی در ۲۲ ژوئن.

ملاقات یک درگیری فیزیکی احتمالی بین آقای ماسک و آقای زاکربرگ برای اولین بار در ۲۱ ژوئن ظاهر شد، زمانی که آقای ماسک گفت که مایل است در قفسی با بنیانگذار متا شریک شود.

زاکربرگ مدت کوتاهی پس از آن در اینستاگرام پاسخ داد و گفت: «موقعیت مکانی خود را برای من ارسال کن»، جمله معروفی که اولین بار توسط خابیب نورماگومدوف، قهرمان سابق سبک وزن UFC بیان شد.

واکنش زاکربرگ در اینستاگرام به توییت ماسک.منبع: The Verge

با وجود انتظار زیاد، بسیاری انتظار نداشتند که این مبارزه واقعاً اتفاق بیفتد. حتی اگر این اتفاق نیفتد، این اولین باری نیست که ماسک و زاکربرگ با هم درگیر می شوند.

مربوط: توییتر ربات‌های هوش مصنوعی مرتبط با Memecoin را پس از ادعای ایلان ماسک به‌عنوان «کریپتو کلاهبرداری» به حالت تعلیق درآورد.

در سال ۲۰۱۷، میلیاردرها بحث های داغی در مورد هوش مصنوعی و پیامدهای آن برای آینده داشتند.

زاکربرگ دیدگاه خوش بینانه تری داشت و از کسانی که معتقدند هوش مصنوعی می تواند “سناریوهای آخرالزمانی” ایجاد کند، خواست، رویدادهایی که می توانند به انقراض بشریت یا پایان کامل زندگی بر روی زمین منجر شوند.

ماسک جواب می دهد، می گوید:

“من با مارک در مورد این موضوع صحبت کرده ام. درک او از موضوع نسبتاً محدود است.”

سازندگان NFT: “اوه خدای من، من آن را دیده ام!” – Coldie’s Snoop Dogg، Vitalik، McAfee NFTنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا