اخبار ارز دیجیتال

مارک کوبان تحت سوگند به خاطر تبلیغات وویجر مورد بازجویی قرار می گیرد

قاضی دادگاه ایالات متحده، Lisette M. Reed درخواست کوبا برای به تعویق انداختن استیضاح را رد کرده و تصریح کرده است که استیضاح کامل در 2 فوریه در دالاس، تگزاس انجام خواهد شد.

مارک کوبان، مالک دالاس ماوریکس، ماه آینده به عنوان بخشی از دفاع از خود در برابر یک دعوی حقوقی دسته جمعی مبنی بر تسهیل یک “طرح پونزی” ادعایی در قالب وویجر دیجیتال ورشکسته وام دهنده رمزنگاری خواهد پیوست. او “برکنار خواهد شد”.

رسوب در اصطلاح حقوقی به طور کلی به پاسخ دادن به یک سری سؤالات تحت سوگند در مرحله کشف قبل از رسیدگی به یک دعوی بالقوه اشاره دارد.

در یک حکم دادگاه در 9 ژانویه، قاضی ایالات متحده، Lisette M. Reed درخواست کوبا را برای تقسیم این سپرده به دو بخش رد کرد، و استیضاح کامل در دالاس، تگزاس، در 2 فوریه برگزار شد.

به عنوان بخشی از دفاع، دو کارمند دالاس ماوریکس نیز باید تا 23 فوریه اخراج شوند.

علاوه بر این، قاضی گفت که سه شاکی پشت این شکایت، پیرس رابرتسون، ریچل گلد و سنفورد گلد، تا پایان ماه اخراج خواهند شد.

وکلای شاکیان در بیانیه‌ای نسبتاً تند و تیز به نشریه حقوقی Law360 در تاریخ 9 ژانویه، اشتیاق خود را برای قاضی ابراز کردند.

ما بیش از یک سال است که از طرف صدها سرمایه‌گذار مجروح وویجر شکایت کرده‌ایم، اما در نهایت شواهدی از آنچه اتفاق افتاده و میزان تعهد آقای کوبان و دالاس ماوریکس او کشف کرده‌ایم. در فروش این اوراق بهادار ثبت نشده و اینکه چقدر توانسته سود کند گفته اند.

الان رای بدهید!

وکیل کوبایی همچنین با Law360 صحبت کرد و گفت که سپرده شاکی “مسائل موقعیت، اظهارات نادرست موجود در شکایت و سوالات مربوط به حساب های Voyager توسط شاکی را پوشش می دهد.”

مربوط: وویجر به دادگاه گفت که طرح اکتساب بایننس یک «تصمیم تجاری صحیح» بود و به فوریت نیاز داشت.

شکایت مورد بحث برای اولین بار در 10 آگوست 2022 با شاکیان مطرح شد که کوبان بارها پیش از ورشکستگی ویجر را نادرست معرفی کرده است و خدمات تجاری ارزان‌تر و «بدون هزینه» را نسبت به رقبای خود ارائه می‌دهد.

این دادخواست همچنین شرکت را به ارائه اوراق بهادار ثبت نشده متهم می‌کند و استیون ارلیش، مدیرعامل کوبا و وویجر، از تجربیات پیچیده‌شان استفاده کرده تا سرمایه‌گذاران بی‌سواد را تحت فشار قرار دهد تا آنها را باور کنند که اکنون هستند. ”

Voyager رسماً در تاریخ 6 ژوئیه سال گذشته وارد مراحل ورشکستگی فصل 11 شد. این شرکت تاکید کرده است که این اقدام بخشی از یک “طرح بازسازی” پس از مواجهه با مشکلات نقدینگی در نتیجه زمستان ارزهای دیجیتال و وام بزرگ به سرمایه نکول‌شده Three Arrows است.

نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا