اخبار ارز دیجیتال

مارک کوبان به بیل ماهر: “اگر پول داری، احمق هستی. بیت کوین بگیر.”

مالک میلیاردر دالاس ماوریکس به کوین تلگراف تأیید کرد که آنچه را که موعظه می کند انجام می دهد و گفت که خودش طلایی ندارد.

بحث در مورد اینکه آیا طلا یا بیت کوین ذخیره های ارزش بهتری هستند، همچنان در صنعت ارزهای دیجیتال و در محافل سرمایه گذاری سنتی مطرح می شود.

در آخرین قسمت از پادکست تصادفی باشگاه توسط بیل ماهر، مالک میلیاردر دالاس ماوریکس، مارک کوبان پیشنهاد می کند که بیت کوین ذخیره ارزش بهتری نسبت به طلا است.

در حالی که بیل ماهر آشکارا اعتراف کرد که “مخالف بیت کوین” است، کوبایی با لحن گستاخانه موافقت کرد و گفت: “من می خواهم بیت کوین ارزان تر و مقرون به صرفه تر باشد.” کوبان با تشویق او به دریافت بیت کوین گفت: “اگر پول داری، احمقی هستی.”

این دو در ادامه به بحث در مورد جوانب مثبت و منفی هر دو دسته دارایی پرداختند. میلیاردر گفت طلا “هیچ چیزی را پرچین نیست” و به ماهر گفت: “تو صاحب طلای فیزیکی نیستی، نه؟” کوبان در صحبت با کوین تلگراف اعتراف کرد که در واقع مالکیت بیت کوین بیشتری نسبت به طلا دارد و یک گام فراتر رفت و گفت: “بله، من صاحب طلا نیستم.”

با این حال، کوبان به کوین تلگراف گفت که ترجیح می دهد دارایی های خود را خصوصی نگه دارد، اما کسانی که سکه یا طلای خود را در اختیار ندارند، به ناچار به دنبال مشکل خواهند بود.

“این بستگی به مکان دارد. اگر میزبان نگهبان به هر دلیلی طلا یا ارز دیجیتال را قرض دهد، خطر به طور قابل توجهی بالاتر است. حداقل شرایط را بررسی کنید.”

مرتبط: بزرگترین بانک روسیه دارایی های مالی دیجیتال با پشتوانه طلا را صادر می کند

در ۲۵ اکتبر، کوین تلگراف گزارش داد که افزایش همبستگی بین بیت کوین و طلا، S&P 500 و Nasdaq 100 نشانه ای از افزایش تعداد سرمایه گذاران است که بیت کوین را به عنوان یک “پناهگاه امن نسبی” می بینند.

استراتژیست های دیجیتال بانک آمریکا می گویند افزایش همبستگی بین بیت کوین و طلا (XAU) یک شاخص کلیدی برای اعتماد سرمایه گذاران به بیت کوین در میان رکود اقتصادی مداوم است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا