اخبار ارز دیجیتال

مارک کوبان با SEC، جان رید استارک و سندرم کریپتو دلیریوم روبرو می شود.

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک سرمایه گذار میلیاردر درگیر بحث شدیدی با جان رید استارک، مسئول سابق SEC بر سر مقررات ارزهای دیجیتال شده است.

توییتر کریپتو این هفته شاهد یک بحث داغ بود، با سرمایه‌گذار میلیاردر مارک کوبان، گری جنسلر، رئیس SEC را به انداختن رمزارز زیر اتوبوس متهم کرد، در حالی که یکی از مقامات سابق SEC به زودی از رگولاتور دفاع کرد.

در یک تبادل پر جنب و جوش توییتر با جان رید استارک، مقام سابق SEC که در 14 ژوئن آغاز شد، کوبان از شکایت اخیر استارک علیه غول صرافی بایننس دفاع کرد. من به آنچه به نظر می رسید اعتراض کردم.

کوبا استارک را به تفسیر نادرست از تاثیر این حادثه متهم کرد و گری جنسلر، رئیس SEC را به رویکرد “تنظیم از طریق دادخواهی” برای ممانعت از استارت آپ های رمزنگاری متهم کرد.

استارک قبلاً استدلال کرده بود که شرکت‌های ارزهای دیجیتال باید توسط رگولاتورها به عنوان «شرکت‌های بزرگ» تلقی شوند. با این حال، کوبان استدلال می‌کند که بسیاری از کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال کوچک هستند و نباید به آنها گفت که «وکیل اوراق بهادار استخدام کنید» فقط برای شروع در این صنعت.

استارک همچنین حمایت خود از اقدام کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد بایننس را تکرار کرد و خاطرنشان کرد که این صنعت تا حد زیادی غیرقانونی است و این حرکت باعث جلوگیری از ورود افراد بد و شفافیت خواهد شد.

بحث از آنجا محور شده است استارک به بحث در مورد بهترین نحوه تنظیم ارزهای دیجیتال پیوست و استدلال کرد که دارایی‌های رمزنگاری نباید به عنوان «صفحات یا سهام صورتی» تلقی شوند.

برعکس، کوبان دیدگاه استارک را مغرضانه خواند، و در واقع توکن ها را می توان مانند هر امنیت دیگری در نظر گرفت، و SEC باید دستورالعمل های واضح تری برای توکن ها پیشنهاد کند.

مارک کوبان یک کارآفرین و سرمایه گذار مشهور آمریکایی است. او اولین بار در سال 2017 با ارزهای دیجیتال درگیر شد، زمانی که اعلام کرد بیت کوین (BTC) چیزی بیش از یک طرح هرمی نیست. با گذشت زمان، کوبا به دارایی های دیجیتالی تر تبدیل شده است و اکنون به نظر می رسد طرفدار صنعت است.

جان رید استارک قبلاً مدیر دفتر اجرای اینترنت SEC بود. امروزه، استارک یک شکاک معتدل در مورد ارزهای دیجیتال است و به 21000 دنبال کننده خود در توییتر توضیحات حقوقی گسترده ای در مورد دارایی های دیجیتال ارائه می دهد.

مربوط: «تقریباً غیرممکن» است که بدانید امنیت چیست و چه چیزی نیست – مارک کوبان در SEC

در نهایت، کوبان پذیرفت که «۹۰ درصد شرکت‌های بلاک چین» و «۹۹ درصد توکن‌ها» مانند همه شرکت‌های اولیه اینترنتی، ورشکست خواهند شد. او گفت که شرکت برنده “تغییرگر بازی خواهد بود. فناوری اینگونه عمل می کند.”

کوبان سخنرانی خود را در حمایت از ارزهای دیجیتال به پایان رساند و گفت که هیچ کس نمی تواند تأثیر بالقوه آنها را بر اقتصاد به عنوان یک کل انکار کند.

او گفت که «سندرم هذیان ارزهای دیجیتال»، که بیانگر بیزاری غیرمنطقی از ارزهای دیجیتال است، همان تأثیر منفی را خواهد داشت که کسانی که پتانسیل ارزهای دیجیتال را بیش از حد ارزیابی می کنند.

“با تمام احترام، سندرم هذیان ارزهای دیجیتال به اندازه بزرگ‌ترین مشکل کریپتو در مورد تبلیغات کریپتو مشکل بزرگی است.”

مجله: “مسئولیت اخلاقی” – آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا