🚨 اخبار ارز دیجیتال

جنون مارس XRP: 2.2 میلیارد دلار افزایش ارزش بازار ابروها را بالا می برد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک افزایش شگفت‌انگیز، سرمایه رمزارز معروف XRP با بیش از ۲.۲ میلیارد دلار در هفته اول مارس افزایش قابل توجهی را شاهد بود. داده های CoinMarketCap نشان می دهد که XRP به سرعت در حال ورود به فصل بهار است و سرمایه آن ۳۱.۹۲ میلیارد دلار است.

با این حال، تا ۸ مارس، این رقم به ۳۴.۲ میلیارد دلار افزایش یافت. این افزایش شهاب سنگ نشان دهنده افزایش قابل توجه ۷ درصدی تنها در یک هفته است. یک دستاورد چشمگیر با توجه به ارزش گذاری قابل توجه دارایی در حال حاضر.

در حال حاضر، XRP بر موقعیت ششمین دارایی ارز دیجیتال بزرگ در بازار تسلط دارد. برای در نظر گرفتن این موضوع، در سلسله مراتب جهانی سرمایه‌های شرکت‌ها، XRP خود را در رتبه ۵۶۶ قرار می‌دهد، مشابه شهرت غول‌های شرکتی مانند غول فناوری چینی بایدو و نیروگاه بانکداری بریتانیا، Barclays.

""
ارزش بازار XRP: CoinMarketCap

افزایش سرمایه XRP به طور مستقیم با افزایش قیمت آن مرتبط است. از زمان فرا رسیدن بهار، XRP شاهد افزایش تدریجی حدود ۷ درصدی بوده است که حداکثر افزایش در این هفته به ۱۴ درصد رسیده است. در نتیجه، این توکن اکنون قیمتی در حدود ۰.۶۳ دلار دارد.

در حالی که USDC و Cardano (ADA) از نزدیک در رتبه‌بندی ارزش بازار ظاهر می‌شوند، شکاف بین آنها و XRP که در میلیاردها دلار اندازه‌گیری می‌شود، هنوز قابل توجه است. برای حرکت بالاتر، XRP باید از Solana (SOL) که ارزش بازار آن در حال حاضر بیش از ۶۴ میلیارد دلار است، پیشی بگیرد.

رشد شگفت‌انگیز ارزش بازار XRP بدون شک توجه‌ها را در فضای ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده و بحث‌هایی را در مورد عوامل زیربنایی این افزایش به راه انداخته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا