اخبار ارز دیجیتال

اولین فروش بیت کوین ماراتون در دو سال اخیر نتیجه یک مشکل نیست

این اولین باری است که Marathon Digital بیت کوین استخراج شده را از اکتبر ۲۰۲۰ به فروش می رساند، اما یکی از سخنگویان گفت که این نتیجه ناراحتی نیست.

شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Marathon Digital Holdings، دومین دارنده بزرگ بیت کوین که به صورت عمومی معامله می شود، برای اولین بار در دو سال گذشته برخی از آن را تخلیه کرده است.

یک سخنگوی به کوین تلگراف گفت که این نتیجه مشکلات مالی نیست.

بر اساس یک به روز رسانی ژانویه که در ۲ فوریه منتشر شد، این شرکت فاش کرد که در آن ماه ۱۵۰۰ بیت کوین به ارزش ۳۵.۳ میلیون دلار به قیمت های فعلی فروخته است.

برخی از ماینرهای ارزهای دیجیتال به دلیل مشکلات مجبور به فروش بیت کوین شده اند، اما چارلی شوماخر، معاون ارتباطات شرکتی در ماراتون، توضیح داد که این مورد برای ماراتن صادق نیست.

“مرکز داده استخراج بیت کوین” Marathon Digital در هاردین، مونتانا.منبع: Marathon Digital

شوماخر گفت ماراتون تا به امروز بیت کوین را الماس کرده است و نمی‌خواهد در حالی که تولیدش کاهش یافته است بفروشد و نسبت به چشم‌انداز بلندمدت ارز دیجیتال اصلی صعودی است.

اما با ورود به سال جدید، ماراتون می خواهد یک “ارتش” نقدینگی متشکل از پول نقد و بیت کوین داشته باشد و می خواهد به پرداخت بدهی خود و افزایش موقعیت نقدی خود ادامه دهد.

شوماخر همچنین گفت که افزایش اخیر قیمت بیت کوین به تصمیم برای فروش برخی از دارایی های بیت کوین کمک کرده است.

در ژانویه، بیت کوین برای اولین بار از آگوست ۲۰۲۲ از سطح قیمت ۲۴۰۰۰ دلار عبور کرد.

حتی پس از فروش، Marathon توانست دارایی بیت کوین نامحدود خود را به ۸۰۹۰ BTC (189.8 میلیون دلار) در ماه افزایش دهد.

نکات مهم عملیاتی از آخرین به روز رسانی Marathon.منبع: هلدینگ دیجیتال ماراتون

Marathon همچنین گفت که تولید بیت کوین خود را در ماه ژانویه به میزان قابل توجهی افزایش داده است و ۶۸۷ BTC تولید کرده است که نسبت به ماه قبل ۴۵ درصد افزایش داشته است. در آخرین نسخه، فرد تیل، رئیس و مدیر عامل ماراتن گفت:

پیشرفت‌های تولید بیت‌کوین ما عمدتاً به دلیل کار تیم ما با ارائه‌دهنده میزبان جدید ما در مک‌کامی، تگزاس برای رسیدگی به مسائل تعمیر و نگهداری و فنی در مرکز داده King Mountain ما است که تولید بیت‌کوین را متوقف می‌کرد. این یک نتیجه عملکرد، Q4 2022 بود.

سال گذشته، ماراتن در ماه مه اشاره کرد. چهارمین آپدیت که آخرین باری که بیت کوین فروختم ۲۱ اکتبر ۲۰۲۰ بود و از آن زمان تاکنون آن را نگه داشته ام.

شوماخر وقتی از او پرسیده شد که چرا توانسته است از فروش محصول اصلی عملیات تجاری خود اجتناب کند، به تعداد کم شرکت از “۳۲ نفر از امروز” اشاره کرد که به گفته او به دلیل سلامت مالی بلندمدت است. نتیجه استراتژی

مربوط: قیمت بیت کوین افزایش می یابد، اما سهام استخراج بیت کوین ممکن است تا سال ۲۰۲۳ آسیب پذیر باقی بماند

به گفته CoinGecko، Marathon دومین دارنده بزرگ بیت کوین پس از شرکت تحلیل نرم افزار Microstrategy است و از اوایل سال ۲۰۲۳ قیمت سهام خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است و با ۱۳۵ درصد افزایش به ۸ دلار رسیده است. به Market Watch بروید.

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا