اخبار ارز دیجیتال

نرخ استخراج بیت کوین ماراتن در ماه آگوست 9 درصد کاهش یافت

دوره های اندرو تیت

این شرکت هنوز هم پنج برابر بیشتر از آگوست 2022 بیت کوین استخراج می کند و طبق گزارش ها، 1072 بیت کوین در ماه گذشته تولید کرده است و دلیل کاهش نسبت به جولای به عنوان آب و هوای بد است.

اپراتور ماینینگ ارز دیجیتال Marathon Digital Holdings مستقر در ایالات متحده، 1072 بیت کوین در ماه اوت تولید کرد. این 9 درصد کمتر از جولای است، اما همچنان پنج برابر بیشتر از آگوست 2022 است.

در 5 سپتامبر، Marathon به‌روزرسانی تولید BTC حسابرسی نشده و نصب‌های جزئی اوت را به اشتراک گذاشت. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، این شرکت در ماه گذشته هش‌ریت عملیاتی خود را در ایالات متحده با 2 درصد افزایش ماهانه به 19.1 اگزاهاش و هش‌ریت نصب‌شده آن با 1 درصد افزایش ماهانه به 23.1 اگزهاش رسید. این افزایش به دلیل به‌روزرسانی جزئی BITMAIN S19 J Pro برای S19 XP کارآمدتر ایجاد شد.

ماراتن به هدف اصلی رشد داخلی خود یعنی 23 اگزهاش دست یافته است و اکنون 30 اگزهاش را هدف گذاری کرده است که از این تعداد 2 اگزهاش از طریق تسهیلات بین المللی و 5 اگزهاش از طریق قرارداد با سایر سازمان ها خریداری خواهد شد.

مربوط: نتایج سه ماهه دوم دیجیتال ماراتن زیر پیش بینی فروش و درآمد است

Marathon در حال حاضر در حال تکمیل مدارک برای یک مرکز استخراج جدید در گاردن سیتی، تگزاس است، در حالی که سرمایه گذاری مشترک ابوظبی در ماه اوت 50 بیت کوین استخراج کرد.

مدیر عامل شرکت Marathon، فرد تیل، کاهش نسبی تولید BTC را به شرایط آب و هوایی نسبت می دهد.

کاهش تولید بیت کوین از ماه ژوئیه تا حد زیادی به دلیل افزایش فعالیت مهار تولید در تگزاس به دلیل دمای بالای بی سابقه بوده است.

Marathon ماه گذشته نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2023 را منتشر کرد و ادعا کرد که درآمد آن نسبت به سه ماهه دوم سال 2022 افزایش 228 درصدی داشته است. این شرکت سود 23.4 میلیون دلاری از فروش 63 درصد از بیت کوین های استخراج شده در طول سه ماهه را گزارش کرد که برای تامین هزینه های عملیاتی استفاده شد. . هزینه های کاهش ارزش در برابر ارزش دارایی های دیجیتال نگهداری شده 8.4 میلیون دلار بود.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال در بازارهای پر نوسان محافظت کنیم؟کارشناسان و کارشناسان بیت کوین موافق هستند

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا