اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل شرکت می گوید ماراتن اکنون دومین دارنده بزرگ بیت کوین است

استخراج کنندگان بیت کوین در فهرست ایالات متحده از ابتدای جولای حداقل 1231 بیت کوین تولید کرده اند و تا به امروز هیچ کدام را نفروخته اند.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) Marathon Digital Holdings در حال حاضر به عنوان دومین دارنده بزرگ بیت کوین در بین شرکت های سهامی عام شناخته می شود.

در فراخوان درآمد سه ماهه سوم شرکت در 8 نوامبر، مدیرعامل Marathon Digital، فرد تیل فاش کرد که شرکت اکنون 11300 بیت کوین به ارزش حدود 205 میلیون دلار در اختیار دارد. داده های شخص ثالث

به گفته CoinGecko، ماینر رمزنگاری فهرست شده در NASDAQ تنها پس از MicroStrategy که حدود 130000 بیت کوین دارد، در رتبه دوم قرار دارد. پس از آن صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase و Block، یک شرکت پرداخت که توسط جک دورسی تأسیس شده است، قرار دارد.

این شرکت درآمدهای سه ماهه سوم خود را در 8 نوامبر گزارش کرد و اشاره کرد که در طول سه ماهه 616 بیت کوین به دارایی های خود اضافه کرده است و تنها در ماه اکتبر 615 بیت کوین دیگر اضافه شده است. این ماه پربارترین ماه در تاریخ این شرکت بود.

تیل در کنفرانس تلفنی گفت: «پیشرفت مداوم در تولید بیت کوین نتیجه مستقیم آنلاین کردن بیشتر سرورهای بیت کوین و افزایش هش ریت با بهبود آن سرورها است.

مدیر عامل شرکت Marathon Digital تایید کرده است که بیت کوین خود را تا به امروز نفروخته است و به این سمت ادامه می دهد مگر اینکه برای پوشش هزینه های عملیاتی و دیگر ضروری تشخیص داده شود.

این برخلاف سایر ماینرهای بزرگ مانند Argo، Bitfarms، Core Scientific و Riot Blockchain است. طبق گزارش ها، همه این ماینرها سکه های خود را می فروشند تا صورت حساب های خود را پرداخت کنند.

Thiel همچنین از این تلفن برای اشاره به “دعوا” بین Changpeng Zhao مدیر عامل Binance و Sam Bankman-Fried استفاده کرد. برای 20000 دلار، آنها “خیلی احساس راحتی می کنند”.

با این حال، درآمد ماینرهای بیت کوین در سه ماهه سوم ضربه خورد، با زیان خالص تقریباً سه برابر سال به سال به 75.4 میلیون دلار و درآمد 75.5 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافت و به 12.7 میلیارد دلار برنج رسید.

هر دو شاخص کمتر از انتظارات تحلیلگران بودند زیرا ماینرها از امکانات مونتانا خارج شدند و کاهش قیمت بیت کوین منجر به کاهش تولید BTC در سه ماهه شد.

Thiel پس از خروج از هاردین، سه ماهه سوم را یک دوره «انتقال و بازسازی» نامید، زیرا در مکان‌های جدید از جمله مزرعه بادی King Mountain در تگزاس شروع به کار کرد.

مربوط: ماینر بیت کوین Iris Energy با ادعای نکول 103 میلیون دلاری از طلبکاران مواجه است.

در 7 نوامبر، شرکت رقیب استخراج بیت کوین Riot Blockchain نیز درآمدهای سه ماهه سوم را گزارش کرد که کمتر از انتظارات تحلیلگران بود.

درآمد ناخالص شرکت در سه ماهه سوم 28.5 درصد کاهش یافت و زیان خالص آن 139.2 درصد افزایش یافت. این به دلیل “کاهش قابل توجه” مربوط به فعالیت در تگزاس و کاهش قابل توجه قیمت بیت کوین در بازار نسبت به یک سال گذشته است.

طبق گزارش Google Finance، هر دو سهام Riot Blockchain و Marathon Digital در پنج روز گذشته کاهش یافته اند، به طوری که سهام Riot Blockchain 17.62٪ و سهام Marathon Digital 18.02٪ در پنج روز گذشته کاهش یافته است.نویسنده: Felix Ng

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا