اخبار ارز دیجیتال

Marathon Digital تسهیلات اعتباری بانک Silvergate را خاتمه داد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تصمیم برای پایان دادن به تسهیلات با بانک سیلورگیت به دنبال تغییراتی در استراتژی مالی بلندمدت ماراتون برای افزایش نقدینگی است.

شرکت استخراج بیت کوین Marathon Digital یک وام مدت دار را پرداخت کرده و خط اعتباری را با بانک سیلورگیت دوستدار رمزنگاری خاتمه داده است، درست زمانی که این بانک اعلام کرده است که تعطیل خواهد شد.

Marathon در ۸ مارس اعلام کرد که هر گونه مانده وام معوق را زودتر در روز پرداخت خواهد کرد و پس از ارائه اخطار ۳۰ روزه مورد نیاز به بانک Silvergate در اوایل فوریه، تسهیلات اعتباری بین شرکت‌ها را خاتمه خواهد داد.

این اطلاعیه از Marathon پس از آن منتشر شد که شرکت سرمایه‌گذاری سیلورگیت، شرکت هلدینگ بانک سیلورگیت، اعلام کرد که به‌طور داوطلبانه بانک را منحل می‌کند و فعالیت‌های آن را «با توجه به تحولات اخیر صنعت و نظارتی» کاهش می‌دهد. این کار در کمتر از یک ساعت انجام شد.

کوین تلگراف با Marathon Digital تماس گرفت تا بفهمد آیا زمان اعلام ارتباطی با آخرین تحولات بانک دارد یا خیر، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

ماراتون در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این اقدام ۳۱۳۲ بیت‌کوین (BTC) را که به عنوان وثیقه برای وام‌ها نگهداری می‌شد، آزاد می‌کند که در زمان نگارش این مقاله بیش از ۶۸ میلیون دلار ارزش داشت. این امر باعث حذف ۵۰ میلیون دلار بدهی و کاهش هزینه های استقراض سالانه به میزان ۵ میلیون دلار می شود.

هیو گالاگر، مدیر ارشد مالی ماراتون گفت: صنعت ارزهای دیجیتال از تابستان گذشته که این شرکت تسهیلات وام دهی خود را با بانک سیلورگیت افتتاح کرد، “تغییر زیادی کرده است” و افزود: .

ما به طور تهاجمی ترازنامه قوی تری ساخته ایم که مشخصه آن افزایش سطح نقدینگی و دارایی نامحدود بیت کوین است و تصمیم گرفته ایم که حذف هر دو تسهیلات RLOC به نفع شرکت است.

طبق پرونده های قبلی، ماراتون قصد دارد در اکتبر ۲۰۲۱ یک تسهیلات اعتباری ۱۰۰ میلیون دلاری با Silvergate Bank تضمین کند، که از آن برای خرید تجهیزات استخراج بیت کوین و تامین مالی عملیات استخراج خود استفاده خواهد کرد.

مربوط: تأثیر سقوط سیلورگیت بر ارزهای دیجیتال – گزارش بازار را به صورت زنده تماشا کنید

ماه گذشته، معاون ارتباطات شرکتی Marathon، چارلی شوماخر، گفت که این شرکت به دنبال ایجاد یک “بغل” نقدینگی متشکل از پول نقد و بیت کوین برای ادامه پرداخت بدهی خود و افزایش موقعیت نقدی خود است. من پیشنهاد کردم که هدفم این است. برای

این نظرات در ۳ فوریه پس از گزارش هایی مبنی بر فروش بیت کوین توسط این شرکت برای اولین بار از سال ۲۰۲۰ منتشر شد.

به گفته CoinGecko، Marathon دومین دارنده بزرگ بیت کوین پس از شرکت تحلیل نرم افزار MicroStrategy است.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا