اخبار ارز دیجیتال

آزمایش‌های دیجیتال ماراتن با اورکلاک برای به دست آوردن مزیت رقابتی

به گفته این شرکت، ۴۷۵ بیت کوین در دسامبر ۲۰۲۲ تولید کرده است که تعداد کل بیت کوین های استخراج شده در سال مالی ۲۰۲۲ را به ۴۱۴۴ بیت کوین رساند.

شرکت Marathon Digital Holdings، یکی از بزرگترین عملیات استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی، در به روزرسانی به اشتراک گذاشته است که در حال آزمایش اورکلاک برای به دست آوردن مزیت رقابتی در صنعت استخراج بیت کوین است.

اورکلاک روشی برای افزایش سرعت کلاک واحد پردازش مرکزی (CPU) یا واحد پردازش گرافیکی (GPU) رایانه شما فراتر از حداکثر سرعت نامی سازنده است که به طور بالقوه باعث بهبود عملکرد برای کارهای خاص می شود.

طبق بیانیه مطبوعاتی این شرکت، ۴۷۵ بیت کوین در دسامبر ۲۰۲۲ تولید کرد که کل بیت کوین استخراج شده در سال مالی ۲۰۲۲ را به ۴۱۴۴ بیت کوین رساند که ۳۰ درصد از ۳۱۹۷ بیت کوین تولید شده در سال ۲۰۲۱ افزایش یافت.

فرد تیل، رئیس و مدیر عامل شرکت ماراتون درباره تصمیم شرکت برای آزمایش اورکلاک اظهار نظر کرد: او افزود:

ما همچنین اقدامات پیشگیرانه ای را برای تقویت موقعیت نقدینگی و بهبود عملکرد ناوگان معدنی خود انجام دادیم.

طبق آخرین اطلاعات، این شرکت در حال حاضر حدود ۶۹۰۰۰ ماینر فعال دارد که می توانند در هر ثانیه حدود ۷.۰ اگزاهش تولید کنند.

مطالب مرتبط: سیلورگیت با شکایت کلاسی در مورد معامله FTX-Alameda روبرو شد

موفقیت Marathon Digital در فضای بیت کوین را می توان به مشارکت آن با Silvergate Bank، یک شرکت خدمات مالی که راه حل های بانکی و نقدینگی را برای صنعت ارزهای دیجیتال ارائه می دهد، نسبت داد.

در ۵ ژانویه، کوین تلگراف گزارش داد که مدیریت بانکی ناشی از سقوط ناگهانی FTX، بانک سیلورگیت را وادار کرد تا دارایی های خود را با زیان بفروشد و کارکنان خود را برای پوشش ۸.۱ میلیارد دلار برداشت کاهش دهد. یک سرکوب بانکی در Silvergate باعث شده است که این شرکت دارایی‌های خود را با ضرر بفروشد و کارکنان خود را تا ۴۰ درصد کاهش دهد تا ۸.۱ میلیارد دلار برداشت مشتری را پوشش دهد.

در ۱۶ دسامبر، یک شکایت دسته جمعی علیه Silvergate تنظیم شد و آن را به دلیل نقش آن در از دست دادن سرمایه مشتریان FTX مقصر دانست. در این دادخواست ادعا شده بود که این بانک مسئول مشارکت خود در “تسهیل کلاهبرداری سرمایه گذاری FTX” است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا