اخبار ارز دیجیتال

ماراتن دیجیتال: سپرده های نگهداری شده در بانک امضا امن و در دسترس هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت گفت که حدود ۱۴۲ میلیون دلار سپرده نقدی در بانک Signature Bridge دارد که توسط FDIC پس از بسته شدن Signature Bank ایجاد شد.

شرکت استخراج ارز دیجیتال Marathon Digital Holdings به سرمایه‌گذاران اطمینان داده است که سپرده‌های نقدی نزد بانک امضای آن از ۱۳ مارس امن و در دسترس است.

در بیانیه‌ای پس از بسته شدن بانک امضاکننده نیویورک، ماراتون فاش کرد که تقریباً ۱۴۲ میلیون دلار سپرده نقدی در بانک پل امضای خود دارد.

بانک سیگنیچر بریج توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) برای مدیریت حساب های مشتریان بانک امضاء که اخیراً بسته شده است، تأسیس شد. هدف Bridgebank تضمین جریان بی وقفه وجوه در حالی است که تنظیم‌کننده‌ها به دنبال خریداران برای به دست آوردن دارایی‌های بانک امضاکننده زیر هستند.

Marathon همچنین تأیید کرده است که برای اهداف مدیریت مالی به وجوه دسترسی دارد، معاملات تجاری عادی را انجام می دهد و تمام قبوض را طبق معمول پرداخت می کند. این شرکت به عنوان یک دارایی مالی می بیند که انعطاف پذیری فراتر از سیستم بانکی سنتی را ارائه می دهد.

این شرکت همچنین تصریح کرد که هیچ رابطه تجاری مستقیمی با بانک سیلیکون ولی که در ۱۰ مارس بسته شد، ندارد.

Signature Bank، یک بانک دوستدار رمزنگاری مستقر در نیویورک، در ۱۲ مارس بسته شد و توسط اداره خدمات مالی نیویورک (NYDFS) اداره شد.

در بیانیه ای که در ۱۲ مارس منتشر شد، فدرال رزرو اعلام کرد تصمیم آن برای بستن بانک ها با مشارکت FDIC برای محافظت از اقتصاد ایالات متحده و افزایش اعتماد عمومی به سیستم بانکی اتخاذ شده است. من توضیح دادم که من

مربوط: جمینی می گوید امضاکنندگانی که از GUSD حمایت می کنند، هیچ بودجه ای ندارند

بر اساس گزارش سی ان بی سی در ۱۳ مارس، نماینده سابق کنگره آمریکا و عضو هیئت مدیره بانک امضا، بارنی فرانک، پیشنهاد کرد که تعطیلی بانک Signature توسط رگولاتور نیویورک بخشی از یک پیام ضد رمزنگاری است.

فرانک گفت هیچ نشانه ای از مشکل در بانک به غیر از اجرای بیش از ۱۰ میلیارد دلار سپرده وجود ندارد. او این موضوع را به نفوذ بانک های سیلیکون ولی نسبت می دهد.

بسته شدن یک بانک امضاکننده توسط رگولاتورهای نیویورک منجر به فروپاشی سومین بانک مرتبط با ارزهای دیجیتال در یک هفته شده است. فرانک گفت که رگولاتورها ممکن است می خواستند یک پیام ضد رمزنگاری را به نمایش بگذارند و ادعا کنند که امضا و بانک Silvergate در آن زمان توانایی پرداخت بدهی داشتند.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا