اخبار ارز دیجیتال

تحلیل ماراتن دیجیتال ۲۱ درصد کاهش حجم استخراج بیت کوین به دلیل آب و هوای بد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Marathon Digital همچنین خاطرنشان کرد که کاهش کارمزد تراکنش‌ها در ماه ژوئن جای نگرانی ندارد، و بر افزایش قیمت بیت‌کوین در ماه قبل تاکید دارد.

شرکت استخراج بیت کوین Marathon Digital اعلام کرد که رکود اخیر در مقدار کل بیت کوین (BTC) استخراج شده در ماه ژوئن را به شرایط آب و هوایی در تگزاس و کارمزدهای تراکنش کمتر مرتبط می داند.

طبق بیانیه ۵ ژوئیه، Marathon Digital شاهد کاهش ۲۱ درصدی در مقدار کل بیت کوین استخراج شده در ماه ژوئن نسبت به ماه قبل، مه بود.

طبق گزارش‌ها، ماراتون در ژوئن ۹۷۹ بیت کوین تولید کرد که کمتر از ماه مه است، اما همچنان نشان دهنده افزایش ۵۹۹ درصدی نسبت به ژوئن ۲۰۲۲ است.

دلیل اصلی کاهش تولید در ماه ژوئن، تاثیر شرایط آب و هوایی در تگزاس بود، جایی که عملیات اصلی ماراتون در آن واقع شده است. شایان ذکر است که ژوئن انتقال از بهار به تابستان در تگزاس است.

کاهش تولید در مقایسه با ماه گذشته به دلیل محدودیت های تولید مرتبط با آب و هوا در تگزاس و کاهش قابل توجه کارمزد معاملات بود.

نکات برجسته و به روز رسانی عملیاتی دیجیتال ماراتون.منبع: Marathon Grove Newswire

کوین تلگراف در ۶ فوریه گزارش داد که شرکت استخراج ارز دیجیتال Riot Platforms 17040 ریگ را در عملیات تگزاس خود مستقر کرده است و به دلیل “هوای شدید زمستانی” در مزرعه برنج تگزاس آفلاین است.

علاوه بر این، کارمزد تراکنش‌های Marathon Digital به حدود ۵.۱ درصد از کل بیت‌کوین کسب‌شده در ژوئن کاهش یافت، در حالی که در ماه می، «۱۱.۸ درصد» از کل بیت‌کوین کسب‌شده بود.

“ظهور” بیت کوین Ordinal به عنوان افزایش قابل توجهی در کارمزد تراکنش ها در ماه مه مورد توجه قرار گرفت، و اگرچه ازدحام شبکه در ماه ژوئن کاهش یافت، این شرکت همچنان در مورد “آینده اقتصاد معدن” مثبت است. او افزود که او چشم اندازی دارد.

مربوط: خانه خود را با ماینرهای بیت کوین گرم کنید: با تلویزیون ماهواره ای گرم بمانید

در جولای ۲۰۲۲، همچنین گزارش شد که آب و هوا تأثیر زیادی بر استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال در سراسر تگزاس داشته است.

در آن زمان، پیتر وال، مدیر عامل Argo Blockchain، یک شرکت استخراج ارز دیجیتال که مراکز داده را در غرب تگزاس اداره می‌کند، به Cointelegraph گفت که اگر ERCOT یک هشدار امنیتی صادر کند، این شرکت عملیات استخراج خود را کاهش خواهد داد.

در اخبار اخیر، گزارشی که در ۵ ژوئیه توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل رمزارز Coin Metrics منتشر شد، نشان داد که استخراج‌کنندگان بیت‌کوین ۱۸۴ میلیون دلار از کارمزد تراکنش‌ها در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ به دست آورده‌اند. با این حال، این مبلغ بیشتر از میزان کسب شده در کل سال ۲۰۲۲ است.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کوین

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا