اخبار ارز دیجیتال

Marathon Digital عملیات استخراج ارزهای دیجیتال را در ابوظبی اعلام کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت ماینینگ انتظار دارد که این دو تسهیلات تا سال ۲۰۲۴ آنلاین شوند و نرخ هش ترکیبی حدود ۷ EH/s را تولید کنند.

شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Marathon Digital Holdings اعلام کرده است که با شرکت زیرساخت دارایی دیجیتال Zero Two برای ساخت یک مرکز عظیم استخراج بیت کوین در ابوظبی همکاری خواهد کرد.

Marathon Digital در اطلاعیه ای در ۹ می گفت که سرمایه گذاری مشترک شامل دو سایت معدنی با ظرفیت ترکیبی ۲۵۰ مگاوات است که در مینا زاید و مصدر سیتی، امارات متحده عربی مستقر هستند. این شرکت گفت که Marathon و Zero Two قصد دارند نیروگاه را با انرژی مازاد از شبکه ابوظبی تامین کنند که ادعا می کند بار پایه و پایداری را بهبود می بخشد.

طبق گزارش Marathon Digital، استخراج ارزهای دیجیتال در آب و هوای صحرای ابوظبی، با میانگین دمای سالانه حدود ۲۸ درجه سانتیگراد، اغلب “غیر ممکن” بود. این شرکت گفت که به توسعه یک “راه حل غوطه وری سفارشی” برای خنک کردن دکل های استخراج معدن در تاسیسات پیشنهادی کمک کرده و یک راه حل خنک کننده مایع را پیشنهاد کرده است.

فرد تیل، رئیس و مدیر عامل شرکت Marathon Digital گفت:

مالکیت این پروژه با نام نهاد سهامی خاص بازارهای جهانی ابوظبی بین Zero Two و Marathon Digital تقسیم خواهد شد و این دو شرکت به ترتیب ۸۰ و ۲۰ درصد را در اختیار خواهند داشت. این شرکت‌ها انتظار دارند که هر دو تسهیلات ابوظبی تا سال ۲۰۲۴ آنلاین شوند و نرخ هش ترکیبی تقریباً ۷ EH/s را تولید کنند.

مربوط: دبی به ابوظبی: نحوه استفاده از NFT در امارات

این گزارش در مورد عملیات ماینینگ برنامه‌ریزی‌شده زمانی منتشر می‌شود که مدیران صرافی Coinbase مستقر در ایالات متحده به امارات متحده عربی سفر کردند تا پتانسیل منطقه را به‌عنوان یک «هاب استراتژیک» برای عملیات‌های بین‌المللی آزمایش کنند. برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس با سیاست گذاران دیدار کرد و در اجلاس فین تک دبی سخنرانی کرد.

مجله: Crypto City: راهنمای دبینویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا