اخبار ارز دیجیتال

Maple Finance جمع آوری سود خزانه داری ایالات متحده را راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به اصطلاح پروتکل مدیریت زنجیره ای به سرمایه گذاران معتبر خارج از ایالات متحده اجازه می دهد تا به سود یک ماهه خزانه داری ایالات متحده دسترسی داشته باشند.

Maple Finance، وام دهنده ارزهای دیجیتال، یک استخر خزانه داری ایالات متحده را برای سرمایه گذاران و نهادهای غیر معتبر ایالات متحده ایجاد کرده است.

طبق پستی در 19 آوریل، Maple Finance یک مجموعه مدیریت پول نقد جدید راه اندازی کرده است تا به سرمایه گذاران نهادی Web3 دسترسی مستقیم به اسناد خزانه داری ایالات متحده بدهد. این پیشنهاد برای افراد یا نهادها در ایالات متحده در دسترس نیست. این مجموعه شامل اسناد خزانه داری ایالات متحده یک ماهه و قراردادهای خرید معکوس (منهای کارمزد) از طریق یک وسیله نقلیه با هدف ویژه (SPV) است که صندوق پوشش ریسک ارز دیجیتال Room40 Capital به عنوان تنها وام گیرنده عمل می کند. بازدهی را به وام دهندگان ارائه می دهد. یک توسعه دهنده Maple نوشت:

«برخی پیشنهادهای زنجیره‌ای «نرخ بدون ریسک» وجود دارد، اما آن‌ها آرامش ذهنی لازم برای جذب سرمایه‌های مالی را که به سختی به دست آورده‌اند را فراهم نمی‌کنند. یا ریسک طرف مقابل خیلی زیاد است یا دارایی خیلی غیر نقدی است. یا نرخ 1-2٪ برای سطح ریسک قرارداد هوشمند بسیار پایین است. ”

Maple ادعا می کند که تمام دارایی های استخر در SPV های مستقل نگهداری می شود “که توسط کارگزاران اصلی تنظیم شده ذخیره می شود و وام دهنده به همه دارایی ها توسل کامل دارد.” این شرکت همچنین گفت که ورود به هواپیما “10 تا 15 دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود” و سود بلافاصله از نقطه سپرده و بدون دوره قفل تعلق می گیرد.

وام دهندگان می‌توانند مجموعه دارایی‌های وام گیرنده را که توسط کارگزاران تنظیم‌شده نگهداری می‌شود، به‌طور هم‌زمان مشاهده کنند، و صورت‌های سود را می‌توان در هر زمانی دانلود کرد.»

Maple Finance اکنون در بلاک چین‌های اتریوم و سولانا در دسترس است و از زمان راه‌اندازی آن تقریباً ۱.۹ میلیارد دلار وام پرداخت کرده است. اسناد خزانه داری ایالات متحده به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی می شوند. در نتیجه، مشتقات حاوی چنین ابزارهایی به عنوان ابزارهای اساسی نمی توانند بدون ثبت یا معافیت از کمیسیون بورس و اوراق بهادار به سرمایه گذاران در ایالات متحده فروخته شوند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا