اخبار ارز دیجیتال

Maple Finance رابطه خود را با Orthogonal Trading و

تصمیم میپل پس از آن اتخاذ شد که شرکت Orthogonal Trading در ۳ دسامبر اعتراف کرد که پس از فروپاشی FTX و شریک آن Alameda نتوانسته است بازپرداخت وام‌ها را انجام دهد.

Maple Finance، یک بازار سرمایه نهادی مبتنی بر بلاک چین، در ۵ دسامبر اعلام کرد که قصد دارد تمام روابط خود را با Orthogonal Trading به دلیل تحریفات مالی ادعایی پس از فروپاشی FTX قطع کند.

به گفته Maple Finance، این شرکت پس از ارائه نادرست وضعیت مالی خود در چهار هفته گذشته، تصمیم به قطع همه روابط با شرکت تجاری گرفته است. این بدان معنی بود که شرکت “عملاً ورشکسته” بود و قادر به ادامه فعالیت بدون دخالت خارجی نبود.

Maple Finance به اشتراک گذاشت که از همکاری با “بازیگران بد” که وضعیت مالی خود را نادرست معرفی می کنند، خودداری می کند. این شرکت به اشتراک گذاشت:

“این گونه اظهارات نادرست توافقنامه Maple را نقض می کند و تمام راه های قانونی مناسب برای بازیابی وجوه، از جمله داوری و دعوی در صورت لزوم، پیگیری خواهد شد.”

Maple Finance “اعلان خاتمه اعتبار متعامد به عنوان نماینده استخر” را صادر کرده است و همه روابط خود را با شرکت قطع کرده است، اگرچه قراردادهای هوشمند این شرکت همچنان برای محافظت از دارایی های موجود در استخر اعتباری متعامد استفاده می شود. افرا چیز دیگری می گوید. ما تأثیر آن بر وام دهندگان استخرهای اعتباری متعامد را پیش بینی می کنیم، زیرا “همه وام ها امروز بدون هیچ نشانه ای از مشکل فعال هستند.”

Maple به اشتراک گذاشت که تیم اعتباری متعامد برخلاف بازوی تجاری خود “با صداقت و حرفه ای” رفتار می کند و در حال حاضر به دنبال راه حل های استراتژیک “به عنوان یک نهاد مستقل” است.

مربوط: طبق گزارش، وام دهنده کریپتو جنسیس ظاهراً ۹۰۰ میلیون دلار به مشتریان Gemini بدهکار است

به نظر می رسد پیامدهای سقوط FTX و Alameda Research همچنان در جامعه ارزهای دیجیتال در حال گسترش است.

در ۹ نوامبر، Orthogonal Credit فاش کرد که پس از شناسایی «نقاط ضعف عمده» در بررسی دقیق خود، مجموعه اختصاصی وام گیرندگان را برای تحقیقات Alameda از Maple Finance در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ بسته است.

شرکت اعلام کرد در اوایل سال جاری، در توییتر فاش کرد که چندین ضعف قابل توجه را هنگام انجام بررسی های لازم شناسایی کرده است. به طور خاص، عواملی مانند کاهش کیفیت دارایی ها و سیاست های سرمایه نامشخص. این ارزیابی باعث شد تا شرکت وام های Alameda به Maple Finance را در ماه مه پس از اعطای وام های ۲۸۸ میلیون دلاری به استخرهای فقط Alameda در نوامبر ۲۰۲۱ و می ۲۰۲۲ معلق کند.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا