اخبار ارز دیجیتال

سوء استفاده کننده از بازار انبه به سرقت 116 میلیون دلار متهم شد تا در ماه دسامبر محاکمه شود

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آبراهام آیزنبرگ با شکایت های مدنی از سوی کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار و بازار انبه، و همچنین اتهامات جنایی از سوی وزارت دادگستری مواجه است.

یک پرونده جنایی علیه کاربران ارزهای دیجیتال که ادعا می شود در زمینه سوء استفاده چند میلیون دلاری از صرافی غیرمتمرکز Mango Market در ایالات متحده در حال پیشرفت است و دادگاه برای 4 دسامبر برنامه ریزی شده است.

قاضی ریچارد برمن از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک، بر اساس سوابق دادگاه که در 14 ژوئن ثبت شده است، تاریخ محاکمه آبراهام آیزنبرگ را در 4 دسامبر تعیین کرد. گفته می‌شود که آیزنبرگ مسئول اجرای یک سوء استفاده عظیم از بازار انبه در اکتبر 2022 بود که منجر به از دست دادن توکن‌های حاکمیتی MNGO، USD Coin (USDC) و Marinade Stakes SOL (mSOL) به سرقت حدود 116 میلیون دلاری شد.

آیزنبرگ نسبت به سه اتهام جنایی کلاهبرداری از کالا، دستکاری کالا و کلاهبرداری سیمی مربوط به بهره برداری از بازار انبه بی گناه است. این پلتفرم در اکتبر 2022 گزارش داد که او حدود 67 میلیون دلار از وجوه خود را برگرداند، در حالی که کاربران کریپتو مدعی شدند که اقدامات آنها به عنوان بخشی از “استراتژی معاملاتی با سود بالا” در آن زمان قانونی بوده است. مزرعه برنج.

مربوط: مانگو مارکتز از آبراهام آیزنبرگ برای 47 میلیون دلار غرامت و بهره شکایت کرد

وکلای دادگستری ایالات متحده و تیم حقوقی آیزنبرگ تا 22 ژوئن فرصت دارند تا درخواست های پیش از محاکمه را در مورد این برنامه ارائه کنند. او همچنین با دعاوی مدنی جداگانه ای روبرو است که در ژانویه توسط کمیسیون معاملات آتی کالا، کمیسیون بورس و اوراق بهادار و بازار انبه تنظیم شده است.

از زمانی که مقامات او را در پورتوریکو در دسامبر 2022 دستگیر کردند و به اوکلاهاما منتقل کردند، ادعا شده استثمارگر بازار انبه در حساب توییتر خود پستی ارسال نکرده است. او پس از جلسه دادرسی در ماه فوریه که از حقوق وثیقه خود چشم پوشی کرد، بیشتر در بازداشت به سر می برد.

مجله: آیا پروژه های کریپتو باید با هکرها مذاکره کنند؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا