اخبار ارز دیجیتال

اوراهام آیزنبرگ، بهره‌بردار بازارهای انبه، دستور بازداشت در انتظار محاکمه را صادر کرد

یک قاضی آمریکایی حکم داده است که بهره‌برداران بازار انبه باید قبل از پایان محاکمه بازداشت شوند.

در به‌روزرسانی حماسه بهره‌برداری از بازارهای انبه، دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده برای ناحیه پورتوریکو حکم بازداشت را برای بهره‌بردار بدنام بازارهای مانگو، آبراهام آیزنبرگ صادر کرد.

بروس مک گیولین، قاضی دادگاه ایالات متحده، پس از برگزاری جلسه بازداشت، تشخیص داد که آیزنبرگ به دلایل متعددی نیاز به بازداشت دارد. طبق اسناد دادگاه، آزادی آیزنبرگ هیچ شرط یا ترکیبی از شرایطی ندارد که به طور منطقی تضمین کند که در صورت لزوم در دادگاه حاضر شود.

علاوه بر این، دادگاه دلایل دیگری را نیز شناسایی کرد. در صورتی که آیزنبرگ مجرم شناخته شود، دارای روابط خانوادگی یا سایر روابط مهم در خارج از ایالات متحده باشد و دارای سابقه ناشناس باشد، این شامل حبس طولانی مدت می شود.

قرار بازداشت حکمی از دادگاه است که ممکن است در جلسه وثیقه صادر شود. در صورتی که قاضی تصمیم به صدور قرار بازداشت بگیرد، متهم تا زمان مختومه شدن پرونده یا آزادی با قرار وثیقه در بازداشت باقی می ماند.

در ۲۸ دسامبر، آیزنبرگ به اتهام کلاهبرداری دستگیر شد، حتی اگر او حمله به صرافی ارزهای دیجیتال را یک فعالیت بازار آزاد مشروع توصیف کرد. استثمارگران Mango Markets در پورتوریکو دستگیر و به دستکاری در بازار و کلاهبرداری متهم شدند.

مربوط: Solana DeFi Platform Markets Mango شاهد خروج ۱۰۰ میلیون دلاری خروجی، توکن‌ها ۵۲ درصد سقوط کرد

در ۱۵ اکتبر، آیزنبرگ موضوعی را در رسانه های اجتماعی منتشر کرد که در آن مدعی شد که بهره برداری از بازارهای انبه یک فعالیت قانونی است. به گفته او، او از این پروتکل همانطور که طراحی شده بود استفاده کرد و این عمل به سادگی یک “استراتژی تجاری بسیار سودآور” بود.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا