اخبار ارز دیجیتال

رای جامعه MakerDAO علیه ۵۰۰ میلیون پیشنهاد سرمایه گذاری CoinShares

تقریباً ۷۲.۴۳ درصد از آراء جامعه با پیشنهاد CoinShares مبنی بر سرمایه گذاری وجوه MakerDAO در دارایی های سنتی مختلف مخالفت کردند.

MakerDAO، یک پروتکل وام دهی غیرمتمرکز، به پیشنهاد شرکت سرمایه گذاری رمزارز CoinShares برای سرمایه گذاری ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون وجوه اجتماعی در مجموعه ای از اوراق قرضه شرکتی و اوراق قرضه تضمین شده توسط دولت به عنوان یک استراتژی سرمایه گذاری رای منفی داده است.

۷۲.۴۳ درصد از آراء جامعه با پیشنهاد CoinShares برای سرمایه گذاری وجوه MakerDAO در دارایی های سنتی مختلف مخالفت کردند. اگر جامعه به پیشنهاد CoinShare رای می‌داد، انتظار می‌رفت که شرکت سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال “از نرخ بهره SOFR (3.01٪ از ۲۶ اکتبر ۲۰۲۲) در ارزهای ترجیحی جامعه (DAI، USDC، USD…) فراتر رود.” ما APY را به MakerDAO ارائه می‌کردیم، که در زنجیره قابل برداشت بود.

در هیئت مدیره انجمن MakerDAO، توضیح دادم که چرا چندین عضو به این پیشنهاد رای منفی دادند. یکی از اعضای انجمن با نام کاربری “Feedblack Loops LLC” به اشتراک گذاشت:

“از آنجایی که دولت به مازاد USDC که در آن زمان در دسترس بود رای داد، تنها تا زمانی که مجلس تشکیل نشود به این نوع پیشنهادها نه خواهد گفت. من به رویکرد تجدید نظر شده/متفاوت خوشبین هستم.”

کاربر دیگری به نام Llama که او نیز به این پیشنهاد رای منفی داد، گفت: “ما معتقدیم که این پیشنهاد تا حد زیادی از تحمل خطر پروتکل فراتر است.”

مرتبط: نیکلای موسگیان، بنیانگذار MakerDAO در ۲۹ سالگی در پورتوریکو درگذشت.

در ماه اکتبر، جامعه MakerDAO نگهداری ۱.۶ میلیارد دلاری استیبل کوین USD Coin را تایید کرد. (USDC) ما از Coinbase Prime، یک پلت فرم کارگزاری اصلی برای دارایی‌های رمزنگاری استفاده می‌کنیم. با سرپرستی، انتظار می رفت که جامعه MakerDAO 1.5٪ پاداش در USDC که در Coinbase Prime برگزار می شود، کسب کند.

در ۱۴ اکتبر، Cointelegraph گزارش داد که درآمد MakerDAO در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ به شدت کاهش یافته است. این به دلیل تقاضای کمتر وام و تعداد کمی انحلال بود و هزینه ها همچنان بالا بود.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا