🚨 اخبار ارز دیجیتال

تغییر عمده XRP در خطر جدی

فهرست

  • نگرانی های عمده
  • یک تغییر قابل توجه

XRP Ledger (XRPL) رو در رو پیشنهاد اصلاحیه بازارساز خودکار (AMM) مانعی را ایجاد می کند زیرا از آستانه توافق ۸۰ درصدی لازم می افتد.

این عقب‌نشینی می‌تواند معرفی مورد انتظار ویژگی‌ای را به تاخیر بیاندازد که تجارت غیرمتمرکز را در این پلتفرم متحول خواهد کرد.

اگرچه این تغییر قبلاً دارای نرخ تأیید ۸۵.۷٪ بود، اعتبار سنجی ها به دلیل یک اشکال اخیراً کشف شده، پشتیبانی خود را لغو کردند.

نگرانی های عمده

اعتبار سنجی های برجسته در شبکه XRPL، مانند Vet و Daniel Keller، پشتیبانی خود را به دلیل یک اشکال کوچک اما مهم که بر ویژگی AMM تأثیر می گذارد، لغو کرده اند.

Vet به دلیل آسیب احتمالی به وجهه جامعه و اعتبار دفتر کل، پشتیبانی خود را لغو کرد و گفت: “چیزی وجود دارد که می‌توانیم و باید برای بهترین راه‌اندازی چنین ویژگی مهمی بهبود دهیم.”

به طور مشابه، کلر با تاکید بر اهمیت حفظ یکپارچگی شبکه، محفوظات شدیدی را ابراز کرد: “انتشار یک ویژگی با یک موضوع شناخته شده، یکپارچگی بهترین شیوه ها را به خطر می اندازد و سابقه خطرناکی برای تغییرات آینده ایجاد می کند.”

هر دو تایید کننده یک پیشنهاد اصلاح شده، AMMv2 را درخواست کردند که حاوی اصلاحات لازم قبل از بررسی مجدد باشد.

یک تغییر قابل توجه

تغییر AMM نوید ایجاد انقلابی در XRPL با اجازه دادن به کاربران برای ایجاد استخرهای نقدینگی را می دهد. این امر معاملات و نقدینگی غیرمتمرکز را مانند سایر پلتفرم های پیشرو DeFi امکان پذیر می کند.

این به روز رسانی توسط بسیاری به عنوان یک پیشرفت قابل توجه برای XRPL، مطابق با چشم انداز آن برای اینترنت ارزش تلقی می شود.

با این حال، رویدادهای در حال آشکار شدن یک بحث مهم در جامعه XRPL را برجسته می‌کند که انگیزه نوآوری را در مقابل الزامات پایداری و قابلیت اطمینان شبکه متعادل می‌کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا