🚨 اخبار ارز دیجیتال

یک بانک بزرگ سوئیس به بررسی رمزارزها می پردازد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

PostFinance، یکی از بانک‌های پیشرو سوئیس، قرار است با راه‌اندازی سرویس رمزنگاری جدید خود به طور انحصاری برای مشتریان سوئیسی، چشم‌انداز مالی را متحول کند، در میان هیجان‌های فزاینده در صنعت پس از تصویب ETF بیت کوین در ایالات متحده.

خروج ارز دیجیتال PostFinance

این حرکت نقطه عطف مهمی در ادغام بانکداری سنتی در فضای دارایی های دیجیتال در حال ظهور است. سرویس رمزنگاری جدید PostFinance به مشتریان این امکان را می دهد که بدون زحمت وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوند. با یک کلیک ساده ماوس، کاربران می توانند به محدوده اولیه ۱۱ ارز دیجیتال، از جمله دارایی های محبوب مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و ریپل (XRP) دسترسی پیدا کنند.

به طور خاص، این تنوع تضمین می‌کند که مشتریان فرصت‌های کافی برای کشف دارایی‌های دیجیتال مختلف و تنظیم استراتژی‌های سرمایه‌گذاری خود را متناسب با ترجیحات و تحمل ریسک خود دارند. علاوه بر این، خدمات رمزنگاری PostFinance فراتر از قابلیت‌های خرید خالص است و به مشتریان این امکان را می‌دهد که یک طرح پس‌اندازی مشابه طرح‌های سنتی پس‌انداز صندوق ایجاد کنند.

این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال را خودکار کرده و به مرور زمان به سبد دارایی‌های دیجیتال کمک کنند.

با اتخاذ یک رویکرد سیستماتیک برای سرمایه گذاری، مشتریان می توانند تاثیر نوسانات بازار را بر بازده سرمایه گذاری خود کاهش دهند. علاوه بر این، بانک سوئیسی قصد دارد مشتریان مختلفی از سرمایه‌گذاران با تجربه گرفته تا تازه‌کارانی که به دنبال ورود به فضای دارایی‌های دیجیتال هستند، جذب کند.

بانک‌ها یک چرخش بزرگ روی ارزهای دیجیتال انجام می‌دهند

به یاد بیاورید که سال گذشته دویچه بانک اعلام کرد که با شرکت ارزهای دیجیتال سوئیسی Taurus برای ارائه خدمات نگهداری به مشتریان سازمانی همکاری می کند. این حرکت نشان دهنده ورود بانک به نگهداری ارزهای دیجیتال و دارایی های توکن شده برای مشتریانش بود.

به طور مشابه، هولدینگ Bakkt اعلام کرد که به بانک سولیان در پیشنهاد خود برای شروع ارائه خدمات مرتبط با رمزنگاری به مشتریان خود کمک خواهد کرد. این بدان معناست که آنها می توانند بیت کوین و اتریوم، دو ارز دیجیتال بزرگ را نگه دارند، بفروشند و بخرند.

بانک‌ها تضمین کرده‌اند که دارایی‌های رمزنگاری کاربران همیشه از طریق پروتکل‌های امنیتی سخت‌گیرانه محافظت می‌شوند و اعتماد و آرامش را در بین سرمایه‌گذاران فراهم می‌کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا