اخبار ارز دیجیتال

شریک بزرگ Shibarium و مشعل SHIB توسط Shiba Inu Member توضیح داده شده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • توجه و هشدار از SHIB به WoofSwap
  • نرخ سوختن SHIB به سرعت افزایش می یابد، قیمت SHIB کاهش می یابد

کارشناس رسمی بازاریابی تیم Shiba Inu، که ترجیح می دهد خود را لوسی بنامد، از شبکه رسانه اجتماعی X/Twitter استفاده کرد تا توجه جامعه SHIB را به پلتفرمی جلب کند که به تیم Shiba Inu در مسائل مهم کمک زیادی کرده است. پروژه ها.

در همین حال، قیمت شیبا اینو یک شبه کاهش قابل توجهی داشت.

توجه و هشدار از SHIB به WoofSwap

طبق توییت لوسی، WoofSwap کمک بزرگی به Shibarium کرد و در سوختگی SHIB نقش داشت. او مشخص نکرد که آیا این کمک در دوره‌های خاصی که تیم قبل یا بعد از راه‌اندازی Shibarium کار می‌کردند موقتی بوده یا خیر، و همچنین چیزی در مورد سهم WoofSwap در سوزاندن توکن‌های Shiba Inu مشخص نکرد.

او فقط به دنبال کنندگان توییترش پیشنهاد داد که woofswap@ را در همان پلتفرم دنبال کنند و لینک کانال تلگرام خود را به اشتراک گذاشت.

جدا از این، لوسی هشداری به جامعه SHIB صادر کرد و از آنها خواست که روی پیوندهای ارسال شده در بخش نظرات توییت اصلی او کلیک نکنند. او پیشنهاد کرد منابعی که این توییت‌ها از آن‌ها آمده‌اند دوباره بررسی شود و همچنین هرگز کیف پول‌ها را به پلتفرم‌های مشکوک وصل نکنید.

نرخ سوختن SHIB به سرعت افزایش می یابد، قیمت SHIB کاهش می یابد

اطلاعاتی که اخیراً توسط وب سایت ردیابی کیف پول Shibburn منتشر شده است نشان می دهد که میزان سوزش SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۹۹ درصد افزایش یافته است. این افزایش چشمگیر به این معنی بود که ۵۶,۶۰۱,۱۵۹ SHIB از عرضه در گردش این سکه های میم حذف شد.

بزرگترین سوزاندن بیش از نیمی از کل سکه های SHIB سوزانده شده را به کیف پول های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل کرد (۳۰,۴۶۲,۸۲۵ SHIB). دومین سوختگی بزرگ ۱۳۶۳۱۰۰۰ SHIB قبل از این اتفاق افتاده است.

به گفته همین منبع، در هفته گذشته جامعه SHIB 193,710,986 شیبا اینو را نجات داده است. همچنان میزان سوختگی هفتگی ۹۷.۹۴ درصد کمتر از هفته قبل است.

قیمت SHIB با افت شدید ۸.۵۱ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته واکنش نشان داد و دومین ارز دیجیتال بزرگ الهام گرفته از میم از ۰.۰۰۰۰۰۹۸۵ دلار سقوط کرد و در زمان نگارش به ۰.۰۰۰۰۰۹۱۲ دلار تغییر یافت. بر اساس داده های ارائه شده توسط TradingView.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا