اخبار ارز دیجیتال

هدیه بزرگ SHIB توسط تیم اعلام شد، بخش جالب اینجاست

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • این هدیه توسط تیم SHIB اعلام شد
  • Shytoshi Kusama رویکردی ساده برای کیف پول ها دارد

اکانت رسمی شیبا اینو با انتشار شماره جدید (دهم) مجله SHIB، هدایایی آتی را اعلام کرد و همچنین هشدار مهمی را به کل جامعه شیبا اینو صادر کرد.

در همین حال، توسعه دهنده اصلی SHIB از انتشار آینده “SHIB Name Tokens” خبر داد.

این هدیه توسط تیم SHIB اعلام شد

اکانت @Shibtoken اعلام کرد که بالاخره دهمین شماره مجله SHIB منتشر شد. برای جشن گرفتن این رویداد، تیم Shiba Inu به جامعه ارزهای دیجیتال این شانس را می دهد که در یک جایزه شرکت کنند که در آن تیم SHIB با یک پروژه بزرگ مبتنی بر شیباریوم به نام Shibacals همکاری می کند.

علاوه بر ایجاد کلکسیون های فیزیکی، این پروژه همچنین چاپ های SHIB را روی لباس و اشیاء دیگر برای SHIB و شرکای آن، از جمله Bad Idea AI (BAD) تولید می کند. اساسا، شیباکال ها جزء در زندگی واقعی (IRL) اکوسیستم شیبا اینو هستند.

برای ورود به هدایای مذکور، جامعه تشویق می‌شود که ویدیو را در تاپیک توییتر SHIB بازتوییت کنند. سپس سه برنده از طریق TwitterPicker انتخاب می‌شوند و هر کدام ۱۰۰ اعتبار فروشگاه دریافت می‌کنند که می‌توانند در فروشگاه آنلاین Shibacals برای خرید هودی یا سایر مواردی که SHIB روی آنها چاپ شده است، خرج کنند.

تیم SHIB همچنین به ارتش شیبا اینو هشدار داد و از آنها خواست که مراقب “اتصالات ناامن” باشند که ممکن است باعث از دست دادن ارزهای دیجیتال در کیف پولشان شود. توصیه تیم SHIB این است که همیشه قبل از کلیک بر روی این پیوندها، وب سایت رسمی SHIB و کانال های رسانه های اجتماعی برند را بررسی کنید.

Shytoshi Kusama رویکردی ساده برای کیف پول ها دارد

روز سه‌شنبه، توسعه‌دهنده اصلی، با نام مستعار Shiba Inu Shytoshi Kusama، یک موضوع توییتری منتشر کرد تا به جامعه SHIB بگوید که زمان آن رسیده است که راه ساده‌تری در مورد آدرس‌های کیف پول ارزهای دیجیتال پیدا کنیم. تا کنون، به بینندگان یادآوری می‌شود که اینها فقط یک رشته طولانی از اعداد و کاراکترها هستند که برای کاربران معمولی مبهم هستند.

اما اکنون، او در توییتی نوشت، تیم SHIB در نظر دارد «توکن‌های نام SHIB» را معرفی کند، که هر کدام «جایگزین تمام آدرس‌های کیف پول شما می‌شوند و ارسال و دریافت صدها دارایی دیجیتال مختلف را آسان‌تر می‌کنند». هر توکن یک «نام کاربری چند زنجیره‌ای و چند پلتفرمی» خواهد بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا