🚨 اخبار ارز دیجیتال

“راز” بزرگ MicroStrategy توسط کارشناس بیت کوین سامسون مو فاش شد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، یکی از مدافعان برجسته بیت کوین و رئیس Jan3، یک شرکت متمرکز بر بیت کوین که هدف آن کمک به دولت های ملی در پذیرش بیت کوین است، گفت: پست توییتر/X منتشر کرد او نقش بیت کوین را در موفقیت شرکت های بزرگی مانند MicroStrategy و Tether برجسته کرد.

همچنین اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار را بررسی کرد.

Mow استراتژی موفقیت MicroStrategy و Tether را توضیح می دهد

برجسته Bitcoiner Mow معتقد است که شرکت‌هایی مانند MicroStrategy و Tether (نشان دهنده استیبل کوین USDT) دارای ارزش بازار بزرگی هستند، زیرا آنها تنها بیت‌کوین را از کل بازار ارزهای دیجیتال برای شرط‌بندی انتخاب کرده‌اند.

MicroStrategy از آگوست ۲۰۲۰ به طور مرتب تکه های بزرگ بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه کرده است و تتر بیت کوین را در میان دارایی های پشتیبانی کننده از عرضه USDT صادر شده توسط خود نگه می دارد. غول هوش تجاری مایکل سیلر در حال حاضر دارای ارزش خیره کننده ۸.۷ میلیارد دلار بیت کوین است که به طور شگفت انگیزی یک میلیارد دلار از ارزش بازار شرکت فراتر می رود.

در اوایل این هفته، مایکل سیلر از جامعه ارزهای دیجیتال خواست تا با وجود کاهش مداوم قیمت بیت کوین، علیرغم تایید ETF توسط رگولاتور SEC، بیت کوین خود را نفروشند.

از سوی دیگر، تتر، یک انبار بیت کوین دیگر به ارزش ۳۸۰ میلیون دلار در سه ماهه گذشته خریداری کرد. در زمان نوشتن این مقاله، تتر دارای ۶۶۴۶۵ بیت کوین است.

موو بر اهمیت بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهانی، در مقابل اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، تاکید کرد.

کارت

موو از اتریوم انتقاد کرد و بیت کوین را تحسین کرد

در توییت دیگری امروز، موو با مقایسه جفت بیت کوین-اتریوم با جفت طلا-نقره به اتریوم حمله کرد. وی اظهار داشت که “نقره طلای مرد فقیر است” و “اتریوم بیت کوین احمق است”.

Mow اخیراً انتظارات خود را برای رسیدن بیت کوین به ۱ میلیون دلار در توییتر منتشر کرده است. بیت‌کوینر در یکی از توییت‌های خود با جزییات این پیش‌بینی توضیح داد که نباید انتظار داشت که بلافاصله پس از چراغ سبز ETF بیت کوین، این پیش‌بینی محقق شود. منظور او این بود که اصول کلی بازار بیت کوین نسبت به قبل تغییر کرده است.

در توییتی که اوایل امروز منتشر شد، مو اعلام کرد که قیمت بیت کوین به تایید ETF وابسته نیست و به خودی خود و با سرعت خود در حال افزایش است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا