🚨 اخبار ارز دیجیتال

یادآوری مهم درباره “SHIB Breaking Binance” ارسال شده به ارتش Shiba Inu توسط تیم توسعه دهنده

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • SHIB بایننس را در حین فهرست کردن «شکست» می‌کند
  • میلیون ها SHIB در آتش سوختند

حساب رسمی شیبا اینو در شبکه اجتماعی (CZ).

این پست به آن می‌گوید: «ارتش SHIB بایننس را شکست.

SHIB بایننس را در حین فهرست کردن «شکست» می‌کند

حساب SHIB به نقل از توییت CZ مورخ ۱۰ می ۲۰۲۱؛ جایی که مدیر عامل بایننس در آن زمان در مورد “برخی نگرانی ها در مورد فهرست شدن SHIB” صحبت کرد. CZ به اشتراک گذاشت که تعداد زیادی از کاربران از پلتفرم درخواست کردند تا در نهایت ارز دیجیتال میم را فهرست کند، که در نتیجه آن روز بایننس “آدرس های سپرده ETH به دلیل SHIB تمام شد”.

چانگ پنگ ژائو تأکید کرد که چنین چیزی قبلاً برای هیچ کوین ERC-20 روی بایننس رخ نداده است. با این حال، او حمایت خود را از SHIB اعلام کرد و به جامعه Binance هشدار داد که این سکه ریسک بالایی دارد و بنابراین توییت او “NFA” بود و نه توصیه مالی.

این فهرست بایننس نقش بسزایی در افزایش محبوبیت و قیمت SHIB داشت. در ۱۲ می ۲۰۲۱، دومین سکه بزرگ میم با افزایش قیمت شگفت‌انگیزی به ۰.۰۰۰۰۳۰۴۳ دلار رسید. علاوه بر این، در ماه مه همان سال، Vitalik Buterin با ارسال بخش بزرگی از پشته نیم چهار میلیاردی SHIB که از ریوشی دریافت کرد به یک آدرس بلاک چین غیرقابل مصرف، یک سوختگی عظیم SHIB انجام داد. یکی از بنیانگذاران اتریوم بقیه را به یک موسسه خیریه هندی فرستاد تا به کشور کمک کند تا با این همه گیری مقابله کند.

ویتالیک بوترین در توییت اخیر خود این وضعیت را برجسته کرد و اظهار داشت که کل SHIB را منحل کرده است و انتظار دارد این میم کوین تا چند روز دیگر کاهش یابد. او اعتراف کرد که عمیقاً پتانسیل سکه میم شیبا اینو را دست کم گرفته است.

میلیون ها SHIB در آتش سوختند

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم Shibburn، که تراکنش های در حال سوخت SHIB را ردیابی می کند، تعداد قابل توجهی از این میم کوین ها در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شده اند. در مجموع ۵۴,۶۲۷,۱۷۱ SHIB سوزانده شد، اما افزایش نرخ سوختن تنها ۷ درصد بود.

همانطور که U.Today در روز پنجشنبه گزارش داد، میزان سوختگی SHIB تقریباً ۱۲۱۰ درصد افزایش یافته است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا