اخبار ارز دیجیتال

رسانه های اصلی خواستار هویت ضامن ۲۵۰ میلیون دلاری SBF هستند

وکلای رسانه ای استدلال کردند که حق مردم برای شناخت ضامن بانکمن-فرید بر حق آنها برای حفظ حریم خصوصی و امنیت بیشتر است، اما وکلای بانکمن-فرید به شدت مخالف بودند.

هشت رسانه بزرگ از جمله بلومبرگ، فایننشال تایمز و رویترز خواستار افشای دو فرد مسئول ضمانت وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید شدند.

در نامه ای در ۱۲ ژانویه به قاضی دادگاه منطقه نیویورک، لوئیس کاپلان، وکلای دیویس رایت-ترمین LLP (از طرف غول رسانه ای) استدلال کردند: ”

سازمان‌های رسانه‌ای که تلاش می‌کنند قاضی را متقاعد کنند تا هویت ضامن بانکمن-فرید را منتشر کند، می‌توان به آسوشیتدپرس، بلومبرگ، سی‌ان‌بی‌سی، داو جونز، فایننشال تایمز، اینسایدر و واشنگتن پست اشاره کرد.

وکلای رسانه از سابقه پرونده گیسلین ماکسول دسامبر ۲۰۲۰ (نام ضامن فاش نشده است) استفاده می کنند تا به این نتیجه برسند که جنایات مالی سام بنکمن-فرید، ماکسول را در فرزندان جفری اپستاین دخیل کرده است. او ادعا کرد که این موضوع به اندازه کاری که او انجام داده بود جدی نبود. رسوایی حلقه ترافیک جنسی:

«بانکمن فرید» به جرایم مالی جدی متهم شده است، اما روابط عمومی او مانند رسوایی قاچاق جنسی کودکان جفری اپستاین، کمتر مورد انگ است.

رویترز در ۱۲ ژانویه گزارش داد که وکلای بانکمن-فرید قبلاً گفته بودند که وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری که والدین و همکاران بانکمن-فرید، جوزف بنکمن و باربارا فرید، همچنان دریافت می کنند. ضامن بانکمن-فرید باید مخفی بماند. یک تهدید فیزیکی از زمان سقوط فاجعه بار FTX در اوایل نوامبر.

مربوط: سام بنکمن-فرید: من پول نمی دزدم، میلیاردها دلار را پنهان نمی کنم

وکلای بانکمن-فرید استدلال کردند که افشای اسامی ضامن ها باعث ایجاد “نگرانی های جدی” برای امنیت و رفاه این زوج می شود.

در ۳ ژانویه، Bankman-Fried نسبت به هر هشت اتهام جنایی مربوط به سقوط تکان دهنده صرافی سابق ارزهای دیجیتال FTX بی گناه اعتراف کرد.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا