🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی تحلیلگران برتر، تصحیح عمده بیت کوین پس از نصف شدن

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پوپ می گوید بیت کوین احتمالا بین ۵۴۰۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار خواهد بود
  • “بیت کوین مانند سهام برکشایر هاتاوی است” – مکس کایزر

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر و معامله گر ارزهای دیجیتال مستقر در آمستردام، پیش بینی صعودی قیمت بیت کوین را منتشر کرده است. با این حال، این کارشناس معتقد است که پس از نصف شدن، کاهش قیمت عمده ای وجود خواهد داشت.

پوپ می گوید بیت کوین احتمالا بین ۵۴۰۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار خواهد بود

تحلیلگر رمزارز مذکور در توییتی نوشت که انتظار دارد رالی فعلی بیت کوین به ۵۴۰۰۰ دلار برسد یا حتی با رسیدن به ۵۸۰۰۰ دلار افزایش بیشتری پیدا کند. احتمالاً این سناریو باید قبل از وقوع نصف شدن بیت کوین در دو ماه آینده اتفاق بیفتد.

با این حال، پوپ همچنین آب سردی را برای کسانی که فکر می‌کردند بیت کوین به دلیل نصف شدن، فوراً به رشد خود ادامه خواهد داد، ریخت. این تحلیلگر در توییتی نوشت که «اصلاح قابل توجهی بین ۴۰۰۰۰ تا ۴۲۰۰۰ دلار» پس از وقوع نصف شدن محتمل است.

به طور کلی، پوپ فکر می‌کند که قیمت این ارز دیجیتال بسیار بالاتر از آن چیزی است که او پیش‌بینی کرده بود. روز شنبه، او توییت کرد که به لطف تقاضای نهادی برای بیت کوین، قیمت احتمالاً به ۳۰۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

تقاضای نهادی که پوپ به آن اشاره می‌کند با تصویب صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ۱۱ ژانویه آغاز شد. به ۱۱ صندوق چراغ سبز نشان داده شد و بدین ترتیب این شرکت ها تراکنش های روزانه گسترده بیت کوین را آغاز کردند. ولگردی در خرید تاکنون این ارائه دهندگان محصولات بیت کوین ۱۲ برابر مقداری که استخراج کنندگان می توانند در روز تولید کنند (۹۰۰ بیت کوین در روز، ۶.۲۵ بیت کوین در هر بلوک جدید) مصرف می کنند.

“بیت کوین مانند سهام برکشایر هاتاوی است” – مکس کایزر

مکس کیزر، ماکسیمالیست بزرگ بیت کوین و یکی از پذیرندگان اولیه بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو در جهان را به سهام برکشایر هاتاوی، صندوق تامینی متعلق به وارن بافت، یکی از بزرگترین منتقدان بیت کوین، تشبیه کرد.

با توجه به اینکه بافت یک اسطوره در دنیای سرمایه‌گذاری و یکی از ثروتمندترین افراد زنده است، کایزر با احترام از او صحبت کرد و اشاره کرد که ارزش سهام برکشایر هاتاوی کلاس A در مقطعی قبل از افزایش به سطح قیمت فعلی ۶۲۸۰۰۰ دلار، ۱۵۰۰ دلار برای هر سهم بود. . . کایزر گفت که خرید بیت کوین در حال حاضر مانند خرید BRK با ۱۵۰۰ دلار است.

بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته با ۱.۵۸ درصد کاهش به ۵۰۹۵۰ دلار رسید. با این حال، این با افزایشی همراه شد زیرا BTC توانست به منطقه ۵۱,۴۰۰ دلاری بازگردد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا