اخبار ارز دیجیتال

تماس مهم بیت کوین (BTC) از مکس کایزر – “سرعت کامل به جلو”

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مکس کایزر، مبشر معروف بیت کوین، کارگزار سابق و مجری فعلی پادکست «قرص نارنجی» و مشاور بیت کوین رئیس جمهور السالوادور، از شبکه اجتماعی توییتر/X استفاده کرد تا به جامعه ارزهای دیجیتال جهانی درباره بیت کوین و بیت کوین دعوت کند. . ETF نقطه ای که اخیراً تأیید شده است.

او همچنین نظرات خود را در مورد آنچه که بیت کوین را قبل از شروع کاهش قیمت ارزهای دیجیتال پرچمدار به بالاترین حد خود رساند، به اشتراک گذاشت.

“سرعت کامل در پیش است!” کایزر می گوید

بیت‌کوینر خاطرنشان کرد که قبل از تایید نهایی ETF بیت‌کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار، بسیاری از کارگزاران وال استریت و بانک‌های بزرگ شروع به مسدود کردن فرصت مشتریان خود برای خرید وجوه معامله شده در بورس بیت‌کوین کردند.

کایزر معتقد است که این یک محرک اصلی بود که قیمت بیت کوین را به بالاترین حد جدید رساند و تایید نهایی توسط SEC بیت کوین را کمی به بالای سطح ۴۹۰۰۰ دلار رساند.

وی تصریح کرد که شرایط مطابق با پیش بینی های قبلی وی پیش رفت و «ماموران با آرامش وارد آن شب زیبا نشدند». کایزر توییت خود را با یک فراخوان دلگرم کننده به جامعه بیت کوین به پایان رساند: “سرعت کامل پیش رو!”

قیمت بیت کوین بیشتر سقوط می کند

طی ۲۴ ساعت گذشته، قیمت ارز دیجیتال پیشرو جهانی کاهش بیشتری یافت و ۴.۷۰ درصد کاهش یافت، اما بعداً توانست کمی افزایش یابد و کاهش کلی اکنون به ۳.۴ درصد رسیده است. از پنجشنبه گذشته، زمانی که تایید Spot ETF قیمت بیت کوین را به بالای ۴۹۰۰۰ دلار رساند و با کاهش ناگهانی همراه شد، بیت کوین در مجموع تقریبا ۱۶ درصد از دست داده است.

در زمان نگارش این مقاله، با قیمت ۴۱۳۳۰ دلار در حال تغییر است. مکس کایزر اخیراً پیش بینی خود را مبنی بر اینکه «۲۲۰۰۰۰ دلار هنوز در جریان است» برای بیت کوین ادامه داد.

سایر بیت‌کوین‌کنندگان بزرگ، سامسون موو و گابور گورباکس از VanEck (ناشر ETF بیت‌کوین نقطه‌ای)، در مورد تأثیر مثبت بلندمدت تأیید ETF نقطه‌ای بر بیت‌کوین صحبت می‌کنند. گورباکس به جامعه یادآوری کرد که BlackRock، Fidelity و سایر ناشران ۲۵ برابر بیت کوین موجود در خزانه السالوادور خریداری کردند. حدود نیمی از آنها متعلق به BTC Tether و ۳۹٪ متعلق به MicroStrategy (به ارزش ۸ میلیارد دلار BTC) است.

گورباچ اشاره کرد که ETF بیت کوین یک “نیروی طبیعت” است. Mow گفت که قیمت BTC در حال حاضر مستقل از ETF ها در حال تغییر است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا