🚨 اخبار ارز دیجیتال

مجیک اسکوئر ۶۶ میلیون دلار SQR به برنامه گرنت اکوسیستم اختصاص می دهد

پروژه های Web3 شامل برنامه های غیرمتمرکز (dApps)، بازی ها، زیرساخت ها، کیف پول ها، DAO ها، صرافی ها، پروتکل های DeFi و CeFi می توانند برای بودجه سخاوتمندانه از تیم مجیک اسکوئر درخواست دهند.

مجیک اسکوئر از برنامه تامین مالی ۱۲۰ میلیون فوت مربعی برای توسعه دهندگان Web3 پرده برداری کرد

طبق بیانیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط تیم مجیک اسکوئر، برنامه عظیم تامین مالی اکوسیستم در حال شروع است. هر پروژه ای که در فروشگاه مجیک اپ استور مجیک اسکوئر فهرست شده است، این شانس را دارد که ۶۶ میلیون دلار توکن SQR بومی را به اشتراک بگذارد.

کمک هزینه ها فقط بین پروژه های فهرست شده در فروشگاه جادویی توزیع می شود و فهرست بندی کاملا رایگان است.

مجیک اسکوئر علاوه بر مقیاس‌بندی dApp‌های تجاری، از پروژه‌های منتشر نشده در بخش «آینده» خود نیز استقبال می‌کند. این اجازه می دهد تا پروژه ها قبل از راه اندازی رسمی، هیجان ایجاد کنند و با کاربران بالقوه ارتباط برقرار کنند.

مجیک اسکوئر تمام جنبه های کمپین های تبلیغاتی برای انکوباتورها از جمله ایجاد، محتوا، طراحی، توزیع و مدیریت را مدیریت می کند. کمپین ها در برنامه جدید مبتنی بر عملکرد واقعی هستند و در صورت عدم حصول نتیجه پرداختی انجام نمی شود. این رویکرد مبتنی بر عملکرد، نصب را برای پروژه ها بدون ریسک می کند.

بازدیدکنندگان بازار نیز می توانند از این برنامه بهره مند شوند. آن‌ها می‌توانند با کار در بخش «پیشنهادات داغ» از جوایز رویدادهای درون‌برنامه‌ای لذت ببرند.

کمپین Road-to-IDO برای حمایت از تیم های امیدوار کننده در مراحل اولیه

مجیک اسکوئر در کنار ابتکار اصلی تامین مالی خود، یک کمپین ویژه “جاده به IDO” را برای پروژه هایی که برای فروش غیرمتمرکز توکن آماده می شوند راه اندازی می کند.

این برنامه اکوسیستمی با هدف افزایش دید پروژه ها در رسانه های اجتماعی، جذب کاربران بیشتر به پلتفرم و ایجاد یک جامعه قوی و پرشور از دارندگان توکن و سرمایه گذاران است.

مجیک اسکوئر تمام جنبه‌های این کمپین‌ها، از ایجاد تا مدیریت را بر عهده خواهد داشت و بار بازاریابی را از دوش توسعه‌دهندگان پروژه حذف می‌کند. این کمپین ها با کمک بلاعوض حمایت می شود و هزینه های پروژه های مربوطه کاهش می یابد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا