اخبار ارز دیجیتال

Magic توسعه دهنده Web3 52 میلیون دلار سرمایه به رهبری PayPal Ventures جمع آوری می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت از زمان آغاز به کار خود در سال 2020، 80 میلیون دلار برای توسعه کیف پول جمع آوری کرده است.

مجیک، ارائه‌دهنده کیف پول به‌عنوان یک سرویس مستقر در سانفرانسیسکو، در 31 می اعلام کرد که 52 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری استراتژیک به رهبری PayPal Ventures جمع‌آوری کرده است. شرکت‌های مخاطره‌آمیز از جمله Cherubic، Synchrony، KX، Northzone و Volt Capital نیز در این دور سرمایه‌گذاری شرکت کردند و مجموع بودجه مجیک را به بیش از 80 میلیون دلار رساندند.

نرم افزار Magic در حال حاضر توسط برندهای خرده فروشی، موسیقی، مد و بازی مانند Mattel، Macy’s، Xsolla و Immutable استفاده می شود. با این بودجه، Magic قصد دارد با ارائه فرصت‌های مالکیت دیجیتالی کامل، گسترش قابلیت‌ها، افزایش موارد استفاده و ادغام در اتحادیه اروپا و مناطق آسیا و اقیانوسیه، پذیرش را تسریع بخشد.

با پیاده‌سازی کیت توسعه نرم‌افزار Magic (SDK)، فروشندگان به کاربران اجازه می‌دهند با استفاده از ایمیل‌های موجود، شبکه‌های اجتماعی، پیامک یا لاگین‌های فدرال خود کیف پول ایجاد کنند. این نرم‌افزار یک بسته همه‌جانبه برای ورود کاربر فراهم می‌کند، از جمله احراز هویت، فیات onramp، ضرب رمز غیرقابل تعویض (NFT) و پرداخت NFT.

این پلتفرم همچنین مدعی است که با مقررات مختلفی مانند SOC2 Type 2، CCPA، GDPR، HIPAA و ISO مطابقت دارد. Magic که در سال 2020 تأسیس شد، تا به امروز بیش از 20 میلیون کیف پول منحصر به فرد تولید کرده است که بیش از 130000 توسعه دهنده از SDK آن استفاده می کنند. این شرکت ادعا می کند که فناوری انحصاری آن می تواند بیش از 2000 کیف پول در ثانیه تولید کند.

ارائه‌دهنده کیف پول رمزنگاری و Web3 در سال‌های اخیر دورهای مالی قابل توجهی را جذب کرده است. در نوامبر 2021، Cointelegraph گزارش داد که ConsenSys، توسعه‌دهنده نرم‌افزار Web3 پشت کیف پول خودسرپرست MetaMask، 200 میلیون دلار به ارزش 3.2 میلیارد دلار جمع‌آوری کرده است. به همین ترتیب، در 30 مارس 2023، ارائه‌دهنده کیف پول ارزهای دیجیتال Ledger، پس از افزایش تقاضای خود حضانت، 109 میلیون دلار به ارزش 1.4 میلیارد دلار افزایش داد. در همان ماه، کیف پول چند زنجیره ای BitKeep اعلام کرد که 30 میلیون دلار با ارزش 300 میلیون دلاری جذب کرده است.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگینویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا