اخبار ارز دیجیتال

Magic Eden پس از اکسپلویت، ۲۵ NFT جعلی را به کاربران بازپرداخت می کند

یک “سوء استفاده عظیم” در این پلتفرم منجر به فروش بیش از ۲۰ NFT جعلی در بازار Magic Eden در یک دوره ۲۴ ساعته شد.

Magic Eden، یک بازار توکن غیرقابل تغییر (NFT)، قول داده است که به همه کاربرانی که در نتیجه سوء استفاده از وب سایت خود برای خرید NFT های جعلی فریب خورده اند، وجه را بازپرداخت کند.

در بیانیه‌ای در ۴ ژانویه، این شرکت گفت که یک اشکال در «نمایه‌گذار فعالیت» جدید برای ابزارهای Snappy Marketplace و Pro Trade اساساً به NFT‌های جعلی اجازه می‌دهد تا تأیید را دور بزنند و با مجموعه‌های NFT واقعی ادغام شوند. گفت که این امکان را به آنها می‌دهد. در لیست قرار گیرد

Magic Eden گفت که این سوء استفاده منجر به فروش ۲۵ NFT غیرقانونی در چهار مجموعه در ۲۴ ساعت گذشته شده است، اما اکنون در حال بررسی است تا ببیند آیا NFT های اضافی از روز گذشته تحت تأثیر قرار گرفته اند یا خیر.

دو پروژه ای که تحت تأثیر قرار گرفتند مجموعه های گران قیمت و محبوب مبتنی بر Solana ABC و y00ts بودند.

پلتفرم NFT می‌گوید با غیرفعال کردن موقت هر دو ابزار و حذف «نقاط ورودی» که به NFT‌های تایید نشده اجازه عبور از آن‌ها را می‌دهد، این مشکل را برطرف کرده است.

ما همچنین از کاربران خواستیم برای جلوگیری از نمایش لیست‌های تأیید نشده در جلسات مرورگر خود، «بازخوانی سخت» را انجام دهند و به عنوان یک اقدام احتیاطی، خریدهای تأیید نشده NFT را خاموش کنند.

این شرکت نوشت: “مجیک Eden برای تجارت امن است. ما به همه کاربرانی که به اشتباه NFT های تایید نشده را به طور خاص به دلیل این مشکل خریداری کرده اند، بازپرداخت می کنیم.”

اولین عدن جادویی مطرح شد هشداری در مورد NFT های جعلی که در ۴ ژانویه در توییتر منتشر شد، با استناد به گزارش های جامعه مبنی بر اینکه آنها قادر به خرید NFT های جعلی ABC بودند. در آن زمان، آنها گفتند که برای حل این مشکل یک “لایه اعتبار سنجی” اضافه کرده اند.

پس از اعلام این خبر، کاربران توییتر همچنان در مورد NFT های جعلی y00ts که در این پلتفرم در حال گردش هستند، هشدار دادند. یک اسکرین شات از ABC Creator “HGE” حداقل دو فروش به ارزش هر کدام ۱۰۰ Solana (SOL) داشت که مجموعاً حدود ۲۶۰۰ دلار بود.

DeGods، خالق y00ts نیز زمزمه کرد من به دنبال کنندگانم گفتم که یک سوء استفاده در Magic Eden وجود دارد که به NFT های تایید نشده اجازه می دهد تا به عنوان بخشی از مجموعه فهرست شوند.

آخرین سوء استفاده، دومین حادثه ای است که کاربران Magic Eden باید در این هفته تجربه می کردند.

در ۳ ژانویه، بازار مملو از تصاویر مستهجن و تصاویر سریال تلویزیونی The Big Bang Theory بود.

اتحادیه:اینفلوئنسر NFT قربانی حمله سایبری می شود و بیش از ۳۰۰۰۰۰ دلار در کریپتوپانک از دست می دهد.

Magic Eden گفت که یک ارائه دهنده میزبان تصویر شخص ثالث “به خطر افتاده” و منجر به “تصاویر منزجر کننده” شد و به کاربران اطمینان داد که NFT ها ایمن هستند.

کوین تلگراف فوراً به درخواست اظهارنظر مجیک ادن پاسخ نداد.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا