اخبار ارز دیجیتال

Magic Eden NFT های فشرده Solana را در بازار خود ادغام می کند

دوره های اندرو تیت

Magic Eden بازار NFT معتقد است که کاهش هزینه تولید NFT ها یک “نقطه دسترسی آسان” برای کاربران جدید ایجاد می کند تا آنها را امتحان کنند.

بازار توکن غیرقابل تغییر (NFT) Magic Eden اعلام کرده است که از NFT های فشرده سولانا (cNFTs) پشتیبانی می کند تا جایگزینی مقرون به صرفه و مقیاس پذیر برای داشتن کلکسیون های دیجیتال ارائه کند.

cNFT ها با Solana NFT های معمولی متفاوت هستند زیرا داده ها فشرده شده و خارج از زنجیره ذخیره می شوند. این امر هزینه های مورد نیاز برای ریخته گری را کاهش می دهد و تولید انبوه را امکان پذیرتر می کند.

به گفته Magic Eden، این نوع NFT برای ایجاد مجموعه های تولید انبوه در صنایع مختلف از جمله بازی، موسیقی، رویدادها و متاورس ایده آل است. ما بر این باوریم که بازارهای NFT به سازندگان اجازه می‌دهند بدون صرف پول بیشتر به مخاطبان بیشتری دست یابند.

بازار NFT همچنین بر این باور است که با کاهش هزینه تولید NFTها، می‌تواند به طور بالقوه پذیرش را افزایش دهد و به یک “نقطه دسترسی آسان” برای افراد جدید تبدیل شود تا جمع آوری NFTها را امتحان کنند. Masu. هزینه کم به کاربران اجازه می دهد تا NFT ها را بدون ریسک مبالغ هنگفتی برای به دست آوردن مجموعه جمع آوری کنند. خطر از دست دادن پول با NFTها کاهش می یابد.

cNFT ها از فشرده سازی حالت Solana استفاده می کنند، ویژگی که به شما امکان می دهد تا 1 میلیون NFT را فقط با حدود 110 دلار ضرب کنید. در حالی که برش NFT در اتریوم می تواند از 2.9 دلار تا بیش از 30 دلار برای هر NFT هزینه داشته باشد، cNFT ها به طور قابل توجهی هزینه های برش را کاهش می دهند.

مربوط: پس از هک شدن سرویس میزبانی، مجیک ادن به صورت پورنو در می آید

اگرچه میزبانی NFTهای خارج از زنجیره ممکن است مزایایی داشته باشد، اما می تواند چالش های خاص خود را نیز به همراه داشته باشد. در سال 2022، NFT هایی که در صرافی ارز مجازی FTX ضرب شده بودند دچار مشکل شدند و به دلیل ورشکستگی صرافی، یک تصویر خالی نمایش داده شد. یکی از مهندسان اشاره کرد که NFT ها با استفاده از Web2 API به جای بلاک چین میزبانی می شوند و هشدار داد که در میزبانی NFT ها با استفاده از فناوری Web2 باید درس هایی آموخت.

مجله: کلکسیونر NFT: غول‌پیکر گوتیک واقعیت مجازی رویایی… کابوس سلطنتی OpenSea


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا