🚨 اخبار ارز دیجیتال

NFT دانشمند دیوانه هنگام معامله کاهش می یابد: 0xDEAFBEEF، NFT Creator


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

0xDEAFBEEF خودخوانده tinkerer با NFT های صوتی و تصویری که با هر معامله به آرامی کیفیت آنها کاهش می یابد، موفقیت بزرگی کسب کرده است.

زمانی که NFT ها برای اولین بار محبوب شدند، همینطور بود بیپل هنر دیجیتال، CryptoPunks و PFP Bored Ape Yacht Club بر سرفصل ها و فروش های برتر تسلط داشتند، اما یک نفر این روند را به روشی منحصر به فرد شکست داد و با هنر سمعی و بصری تولید شده خود تنها با استفاده از یک کامپایلر C تیتر خبرها شد.

شخص است 0xDEAFBEEFیک هنرمند و مهندس ساکن تورنتو، کانادا که بیش از ۲۰ سال را صرف تجربه هنر، فناوری، موسیقی، هنر مولد، انیمیشن کامپیوتری، آهنگری و ضبط صدا کرده است.

ثابت شده است که استفاده از اطلاعات خام در آثار هنری سمعی و بصری با استفاده از کدهای کامپیوتری سطح پایین و مجموعه حداقلی از ابزارها، محبوب‌تر از حد انتظار است. مجموعه ای از شش 0xDEAFBEEF در آگوست ۲۰۲۱ به قیمت ۶.۸ میلیون دلار فروخته شد، دو هفته پیش سری ۱: Angular – Token 134 در ساتبی به قیمت ۲۴۱۳۰۰ دلار فروخته شد. در طول قسمت ۱ Grails، مجموعه‌ای از NFT‌های بسیار مطلوب که در اصل متعلق به ورشکسته ۳AC (سرمایه سه پیکان) بود، به حراج گذاشته شد.

کشف بلاک چین قابل برنامه ریزی در اتریوم که از کودکی در پیانو کلاسیک آموزش دیده بود و چیزی شبیه به یک دانشمند دیوانه در مورد تجهیزات صوتی بود، یک مکاشفه بود.

من خودم را به عنوان یک قلع و قمع توصیف می کنم که بین رشته های مختلف می پرد و هنر و فناوری را روی هم قرار می دهد. 0xDEAFBEEF می گوید که پروژه ای که من کار سمعی و بصری را با کد شروع کردم و قبل از اینکه چیزی در مورد NFT ها بدانم شروع کردم، اتفاقاً با آنچه در داخل اتریوم اتفاق می افتاد همزمان بود.

زمان بندی عالی بود با نگاهی به گذشته، اگر سه تا شش ماه آن زمان را در سال ۲۰۲۱ از دست می دادیم، همه چیز می توانست بسیار متفاوت باشد.

اما مانند بسیاری از هنرمندان موفق NFT که در انفجار عصر هنر دیجیتال جدید ظهور می کنند، برنامه ریزی نشده یک موضوع رایج است.

در مارس ۲۰۲۱، شعر مصنوعی او با الهام از صدای سینتی سایزرهای آنالوگ متولد شد. این قطعات کوتاه مولد موسیقی به طور کامل روی زنجیره ذخیره می شوند.

NFT با کیفیت پایین

NFT ها زمین بازی برای آزمایش هستند و 0xDEAFBEEF کار می کند Entropy منحصر به فرد است زیرا هر بار که یک توکن معامله می شود کیفیت آن کاهش می یابد.

آنتروپی در مورد تداوم است و تداوم موضوع هنر مولد روی زنجیره است. به گفته 0xDEAFBEEF، این موضوعی است که در سراسر ارزهای دیجیتال وجود دارد، همه چیز دائمی و تغییرناپذیر است.

برام جالب بود داستان این است که هنر روی زنجیره نسبت به سایر NFT ها که فایل ها در سرورهای جداگانه ذخیره می شوند و می توانند ناپدید شوند دائمی تر است. اما من این سوال را از خودم پرسیدم که چقدر از طریق آنتروپی تغییر ناپذیر است.

استفاده از آثار هنری آنتروپی برای نقد متناقض مفهوم ماندگاری با استفاده از این اثر هنری دیجیتال که با هر تغییر مالکیت تغییر می‌کند و کاهش می‌یابد، از نظر موضوعی برایم جالب بود.

از زمان معرفی اخیر Blur Marketplace، بسیاری از مجموعه‌های NFT، به‌ویژه پروژه‌های PFP، بیشترین فروش را با پایین‌ترین قیمت‌های کنونی، با تأکید کمتر بر زیبایی‌شناسی، مشاهده کرده‌اند. همچنین این سوال را مطرح کرد که آیا تعداد دفعاتی که NFT بین مالکان ارسال می شود مهم است یا خیر.

برای برخی از کلکسیونرها، واقعاً چنین است. آثار هنری و کلکسیونی دیجیتال مانند اقلام فیزیکی با مشکلات فرسودگی مواجه نیستند، اما سابقه مالکیت می تواند عاملی باشد و برخی از مجموعه داران آنها را مانند سیب زمینی داغ به شما منتقل می کنند. برای آنچه که نیست ارزش قائل شوید.

همچنین بخوانید
ویژگی

بفروشم یا نگه دارم؟ چگونه برای پایان بازار گاوی آماده شویم، قسمت ۲

ویژگی

جزایر کریپتو تایلند: کار در بهشت، قسمت ۱

آنتروپی آزمایشی جلوتر از زمان خود بود. مردم می توانند تفسیر خود را داشته باشند، اما او لزوماً فکر نمی کند که این راهی است که واقعاً مردم را از معامله یا انتقال NFT منصرف کند.

کدام یک ارزشمندتر است، منتقل شده یا منتقل نشده است؟ این راهی برای تحمیل آن به مردمی که آثاری را که به وضوح بخشی از فرهنگ هستند، خرید و فروش می کنند، نبود. قابلیت تجارت و جمع آوری جنبه های بسیار جالب NFT ها هستند. این در واقع فقط یک اثر هنری است که تمام این موضوعات را لمس می کند و از شما می خواهد که حداقل آن را در نظر بگیرید.

سبک شخصی:

بسیاری از کلکسیونرهای NFT برای هنرمندان دیجیتال متمرکز بر صدا به سختی می توانند به همان اندازه هنرمندان بصری نفوذ کنند، زیرا صدا زمان می برد.

0xDEAFBEEF موفق شد با سبک بصری تک رنگ خود، این اصطکاک را کاهش دهد، که یک قلاب عالی برای باز کردن بخش صوتی هنر است.

با تسلط رسانه های اجتماعی، مردم معمولاً قبل از شنیدن آن، ابتدا آن را می بینند. همه آنها بصری گرا هستند. زیبایی شناسی تک رنگ کار من بسیار مسری است. دلایل زیادی وجود دارد که من سیاه و سفید کار می کنم. او می گوید که یکی از آنها این است که این در ابتدا یک پروژه مبتنی بر صدا بود، بنابراین عملی است.

من روی سنتز صدا و حرکت و انیمیشن تمرکز کردم. ترکیب این دو در حال حاضر چند بعدی است، بنابراین پرداختن به صدا و حرکتی که می تواند رنگ را معرفی کند کار زیادی است. به همین دلایل، تک رنگ بخشی از سبک شده است.

فروش قابل توجه تا به امروز:

مجموعه کامل DEAFBEEF (6 مورد) به قیمت ۲۲۷۵ ETH (6.8 میلیون دلار در تاریخ فروش) در ۱۹ اوت ۲۰۲۱ فروخته شد.

(خریدار بعدها معلوم شد آلن هوارد، بنیانگذار بروان هاوارد است.)

Advection (پایین) در ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲ به قیمت ۳۰۷۱۵۷ دلار فروخته شد.

تأثیر:

0xDEAFBEEF از موسیقیدان آمریکایی فرانک زاپا به عنوان یکی از اولین و تاثیرگذارترین چهره ها در طرز تفکر ما درباره موسیقی و هنر یاد می کند.

این در مورد موسیقی او است، اما همچنین در مورد روحیه و روحیه ایستادن در کنار آنچه باور دارید و انجام کارهایی برای خودتان است. او گفت که راه دیگری که در مورد آن فکر می کنم این است که چیزی بسازم که لزوماً برای توده ها نباشد.

اگر آن برخورد نبود، ممکن بود با مدرک مهندسی ادامه می دادم، شغل خسته کننده ای پیدا می کردم و پشیمان می شدم. این به من اجازه داد تا به خودم اجازه انجام کارهای خطرناک تری را بدهم.

حالا دیگر مثل گذشته به فرانک گوش نمی دهم. با نگاهی به گذشته، او چند موضوع و چیزهای مشکل ساز داشت. من او را نمی ستایم، اما او هنوز هم در جوانی تأثیر زیادی روی من داشت.

همچنین بخوانید
ستون

بیل نوبل، کارشناس بلایای وال استریت می گوید بهار رمزارز اجتناب ناپذیر است

ویژگی

بازنشستگی پیش از موعد با کریپتو؟ بازی با آتش

به دنبال کدام هنرمندان NFT جدید باشیم؟

اپراتور دوتایی عملی آنیا کاترین و دژا تی.

آنها سال هاست که کار هنری می کنند، اما فکر می کنم این روزها روی رقص مولد کار می کنند. به نظر من واقعاً جذاب است. آنها از یک زیبایی شناسی فنی و مفهومی بسیار قوی به آن می پردازند.

ترور پاگلان ماهواره، زمان عمیق، ماشین، زیرساخت را ببینید

ترور یک هنرمند تحقیقی است. او اخیرا Art Blocks را که با پروژه های دیگر مرتبط با امنیت و حریم خصوصی کار می کند کنار گذاشته است. من فکر می کنم این در این مرحله بسیار مهم است.

پل فایفر هنرمند ویدیویی

پل یک ویدیو آرتیست بزرگ است.او شناخته شده است و اولین NFT را انجام داده است دنیای هنر. واقعا شگفت انگیز به نظر می رسد

هالی هرندون هنرمندانی که با مدل های صوتی و حقوق هنرمندان سر و کار دارند

هالی در حال تحصیل در زمینه حقوق هنرمندان در دانشگاه استنفورد است. او سال ها پیش می دانست که قرار است چه اتفاقی بیفتد. او با مدل های صدا کار می کند. این یکی جذاب است.

مجموعه داران قابل توجه:

نابغه مهندس برق واجد شرایط 0xDEAFBEEF توسط بسیاری از کلکسیونرهای برجسته نهنگ NFT، به ویژه هنرمندان دیگری که او به آنها اشاره کرده است، جمع آوری شده است، زیرا می دانند که از کار او قدردانی می کنند.

من از مجموعه دارانم و همه کسانی که به کار من علاقه داشته اند بسیار سپاسگزارم. مهم ترین چیزی که باعث شد من صادقانه لبخند بزنم، تبادل هنر با هنرمندان دیگر است.

جعبه اشکال را جایگزین کرد فلفل برف برای برخی از Chromie Squiggles ساخته نشده است. من واقعاً به داشتن آن در مجموعه او افتخار می کنم و همچنین دریافت آن قیچی ها برای من بسیار مهم است.

همچنین جایگزین شعر مصنوعی میچل اف چاناو یک هنرمند مفهومی است که روی کارهای مرتبط با بلاک چین کار می کند. در سال ۲۰۱۷ او در حال کار بر روی یک پروژه بسیار مرتبط به نام “منطقه دیجیتالی حساسیت تصویری غیرمادی” است.

سپس آن است جک راکلنداو یکی از شعرهای سینتی من را از مارس ۲۰۲۱ نگه داشته است. او برای ArtBlocks کار می کند و خود هنرمند است. من واقعاً مفتخرم که او را به عنوان یک مجموعه دار قدیمی دارم.

NFT های مورد علاقه در کیف پول شما که مال شما نیستند:

“غروب غروب استیپل” ساخته جک راکلند.

این اولین NFT بود که من ضرب کردم، نه مال من. و این کار یکی از دوستان بود، بنابراین برای من بسیار معنی داشت.

ارتباط دادن:

توییتر: https://twitter.com/_deafbeef

وب سایت: https://www.deafbeef.com/نویسنده: Greg Oakford

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا