اخبار ارز دیجیتال

توکن‌های LUNA اوراق بهادار نیستند، دادگاه کره جنوبی در دعوای بنیانگذار Terra تصمیم گرفت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دادگاه در حکم خود خاطرنشان کرد که در نظر گرفتن Lunacoin به عنوان یک محصول سرمایه گذاری مالی که توسط قانون بازار سرمایه تنظیم می شود دشوار است.

دادگاه منطقه ای کره جنوبی اتهامات نقض امنیتی را علیه مدیر عامل سابق و یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform، هیون سونگ شین، رد کرد. دادگاه LUNA (LUNA)، نماد بومی اکوسیستم LUNA، طبق قانون بازار سرمایه کره جنوبی غیرامنیتی در نظر گرفت.

دادگاه منطقه جنوبی سئول درخواست تجدیدنظر دادستان را علیه مصادره اموال شین و بازداشت به دلیل نقض قانون بورس و اوراق بهادار رد کرد. روزنامه محلی گزارش داد که دادستان ها استدلال کردند که معاملات متقلبانه لونا قوانین بازار سرمایه را نقض می کند، جرایم مربوط به اموال (کلاهبرداری) را نقض می کند و می تواند منجر به مصادره اموال شود.

نسخه ترجمه شده توسط گوگل از نظر دادگاه چنین می گوید:

در نظر گرفتن Lunacoin به عنوان یک محصول سرمایه گذاری مالی که توسط قانون بازار سرمایه تنظیم می شود دشوار است.

دادگاه ضمن رد ادعای دادستان مبنی بر مصادره اموال، خاطرنشان کرد که تشخیص این که اموال مورد بحث «اموال به دست آمده یا ناشی از جرم» است، دشوار است.

این حکم بیشتر قابل توجه است زیرا به وضوح بیان می کند که لونا یک امنیت نیست. دادگاه های دیگر در گذشته از الفاظ محتاطانه ای مانند «قانون قابل بحث است» و «کاربرد قانون بازار سرمایه مشکوک است» استفاده کرده اند.

وکیل شین گفت که دادگاه درخواست دادستانی را برای صدور حکم بازداشت علیه شین و همکارانش رد کرد. وی افزود که بر اساس حکم دادگاه نمی توان لونا را به راحتی محصول سرمایه گذاری دانست.

مربوط: وکیل Do Kwon قبل از فروپاشی Terra 7 میلیون دلار دریافت کرد: گزارش

حکم اخیر دادگاه، حماسه Terra-LUNA را به عنوان یک مورد تقلب و نقض اعتماد به جای نقض قانون بازار سرمایه معرفی می کند. با این حال، دادستان همچنان بر جنبه‌های امنیتی توکن‌های بومی متمرکز است و از حکم دادگاه ناحیه پایین‌تر به دادگاه عالی تجدیدنظر کرده است.

حکم دادگاه منطقه ای کره با کیفرخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه آزمایشگاه Terraform و بنیانگذار آن، Do Kwon، به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار در تضاد است. با این حال، وکلای Kwon اتهامات تقلب در اوراق بهادار SEC را رد کردند.

مجله: چرا به انجمن بازی های بلاکچین بپیوندید تا سرگرم شوید، درآمد کسب کنید و بازی های بهتری بسازید؟

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا