اخبار ارز دیجیتال

LTC، AVAX، APT و FTM آماده می شوند تا قیمت بیت کوین را به ۲۴۰۰۰ دلار برسانند

گاوهای بیت کوین قصد دارند قیمت بیت کوین را به ۲۴۰۰۰ دلار برسانند و با انجام این کار، LTC، AVAX، APT و FTM می توانند سود ماهانه خود را افزایش دهند.

به گفته کول گارنر، تحلیلگر زنجیره ای، بیت کوین (BTC) تاکنون در ژانویه نزدیک به ۴۰ درصد رشد داشته است که بهترین شروع آن از سال ۲۰۱۳ است.

بهبود شدید از پایین‌ترین سطح بازار توسط رهبر معمولاً نشان می‌دهد که یک دست قوی ممکن است به شدت خرید کند. این می تواند به این دلیل باشد که معامله گران فکر می کنند ممکن است فروش کوتاه مدت بیش از حد انجام شده باشد، یا به این دلیل که ارزش گذاری ها را جذاب می دانند.

نمایش روزانه داده های بازار کریپتو سس: سکه ۳۶۰

پس از شروع اولیه، می توانید انتظار رفع سریع و دست دادن ضعیف تری را داشته باشید. در پاییز آینده نیز مشخص خواهد شد که آیا بیت کوین به کف رسیده است یا خیر. اگر پایین‌ترین قیمت‌ها تایید شود، برخی آلت‌کوین‌ها می‌توانند در کوتاه‌مدت عملکرد بهتری نسبت به بیت‌کوین داشته باشند.

کدام آلتکوین ها در آینده نزدیک امیدوارکننده ترین هستند؟ بیایید نمودارهای بیت کوین را بررسی کنیم تا یک آلتکوین را انتخاب کنیم و ببینیم کدام یک ممکن است در چند روز آینده افزایش یابد.

BTC/USDT

بیت کوین از ۲۵ ژانویه بالای ۲۲۸۰۰ دلار معامله می شود که نشان می دهد گاوها به دنبال تبدیل این سطح به حمایت هستند.

نمودار روزانه BTC/USDT.منبع: Trading View

افزایش میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۱۵۵۸ دلار) نشان می‌دهد که گاوها غالب هستند، اما شاخص قدرت نسبی (RSI) در قلمروی که بیش از حد خرید شده است، نشانه‌هایی از افزایش کوتاه‌مدت را نشان می‌دهد. این احتمال گسترش بیش از حد را نشان می‌دهد.

اگر خریداران قیمت را به بالای ۲۳۸۱۶ دلار برسانند، جفت BTC/USDT می تواند به سمت شمال به سمت ۲۵۲۱۱ دلار حرکت کند. این سطح می تواند به عنوان یک مقاومت بزرگ عمل کند.

از جنبه منفی، متحرک نمایی ۲۰ روزه سطح مهمی برای دفاع گاوها است.

نمودار ۴ ساعته BTC/USDT.منبع: Trading View

RSI در نمودار ۴ ساعته در حال ایجاد واگرایی منفی است که نشان می دهد خریداران ممکن است شتاب خود را از دست بدهند. اگر گاوها بخواهند تسلط خود را حفظ کنند، قیمت باید قیمت را به بالای مقاومت ۲۳۸۱۶ دلار برساند. این می تواند مرحله بعدی صعود را آغاز کند.

برعکس، اگر قیمت از مقاومت سربار سقوط کند، خرس‌ها سعی می‌کنند این جفت را به زیر میانگین‌های متحرک بکشند. پشتیبانی جزئی در ۲۲۷۱۵ دلار وجود دارد، اما اگر این سطح شکسته شود، این جفت می تواند ۲۱۴۸۰ دلار را دوباره آزمایش کند.

LTC/USDT

لایت کوین (LTC) در چند روز گذشته روندی صعودی داشته است. پس از یک دوره کوتاه تثبیت، خریداران قیمت را به بالای مقاومت سربار ۹۲ دلار رساندند که نشان می‌دهد این حرکت صعودی همچنان دست نخورده است.

نمودار روزانه LTC/USDT.منبع: Trading View

جفت LTC/USDT می تواند تا سطح روانی ۱۰۰ دلار افزایش یابد و خرس ها می توانند سد راه دیگری ایجاد کنند. اگر گاوها به طور قابل توجهی از این سطح امتیاز ندهند، جفت می تواند به ۱۰۷ دلار برسد. افزایش میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۸۶ دلار) و RSI نزدیک به منطقه بیش از حد خرید، نشان دهنده یک پیروزی برای خریداران است.

اگر قیمت کمتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه باشد، ممکن است این دیدگاه مثبت باطل شود. سپس این جفت می تواند به ۸۱ دلار و سپس به ۷۵ دلار کاهش یابد.

نمودار ۴ ساعته LTC/USDT.منبع: Trading View

شکست و بسته شدن بالای ۹۲ دلار نشان می دهد که ادغام به نفع خریداران حل شده است. اگر گاوها بتوانند قیمت بالای ۹۲ دلار را حفظ کنند، این جفت می تواند به سمت هدف الگوی ۹۸ دلار حرکت کند.

خرس ممکن است برنامه های دیگری داشته باشد. آنها سعی خواهند کرد قیمت را به زیر سطح شکست ۹۲ دلار برسانند تا گاوهای تهاجمی را به دام بیاندازند. اگر این اتفاق بیفتد، جفت می تواند به ۸۶ دلار کاهش یابد. این یک سطح مهم برای دفاع گاوها است. شکست کمتر از این می‌تواند به خرس‌ها برتری بدهد.

AVAX/USDT

بهمن (AVAX) در ۲۷ ژانویه بالای خط مقاومت شکست و در ۲۸ ژانویه به سقف سقف ۲۲ دلار رسید.

نمودار روزانه AVAX/USDT.منبع: Trading View

خرس‌ها تلاش می‌کنند تا از بهبودی ۲۲ دلاری جلوگیری کنند، اما گاوها عجله‌ای برای ثبت سود ندارند. این امر شانس عبور از مانع بالای سر را افزایش می دهد. در این صورت، جفت AVAX/USDT می‌تواند تا ۳۰ دلار افزایش یابد. مقاومت کمی در ۲۴ دلار وجود دارد، اما ممکن است کاهش یابد.

احتمال دیگر این است که قیمت سقوط کند و خط مقاومت را دوباره آزمایش کند. این می تواند شانس شکست ۲۲ دلاری را افزایش دهد. اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۷ دلار) پایین بیاید، خرس ها می توانند دست برتر را به دست آورند.

نمودار ۴ ساعته AVAX/USDT.منبع: Trading View

نمودار ۴ ساعته نشان می دهد که این جفت در نزدیکی ۲۰-EMA عقب نشینی کرده است. اگر قیمت از سطوح فعلی جهش کند، گاوها دوباره سعی خواهند کرد این جفت را به بالای مانع سربار ۲۲ دلار برسانند. اگر این سطح افزایش یابد، جفت می تواند تا ۲۴ دلار صعود کند.

اولین علامت ضعف، شکستن و بسته شدن زیر ۲۰-EMA است. این می تواند فرصتی برای بازگشت خرس ها باشد. اگر فروشندگان جفت را به زیر خط مقاومت بکشند و نگه دارند می توانند دست بالا را به دست آورند.

مربوط: کره جنوبی سیستم ردیابی ارزهای دیجیتال را در سال ۲۰۲۳ راه اندازی می کند

APT/USDT

Aptos (APT) در روزهای اخیر مانند یک رویا عمل می کند. معمولاً وقتی یک دارایی شتاب می گیرد، برای مدتی به حرکت در همان جهت ادامه می دهد.

نمودار روزانه APT/USDT.منبع: Trading View

جفت APT/USDT از ۲۰.۴۰ دلار در ۲۶ ژانویه کاهش یافت، اما گاوها در تلاش هستند تا عقب نشینی را در ۱۶.۶۲ دلار محدود کنند. یک تصحیح سطحی نشان می دهد که هر شیب کوچک توسط گاو نر خریداری می شود. خریداران سعی می کنند قیمت را به بالای ۲۰.۴۰ دلار برسانند و روند صعودی بعدی را شروع کنند. سپس این جفت می تواند تا ۲۴ دلار افزایش یابد.

خطر این فرض این است که RSI در چند روز گذشته در محدوده خرید بیش از حد بوده است. این خطر اصلاحات کوتاه مدت را افزایش می دهد. اگر قیمت به زیر ۱۶.۶۰ دلار کاهش یابد، جفت می تواند تا ۱۴.۵۷ دلار و سپس به متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۲.۲۳ دلار) کاهش یابد.

نمودار ۴ ساعته APT/USDT.منبع: Trading View

نمودار ۴ ساعته یک واگرایی منفی را نشان می دهد که در RSI شکل می گیرد. اگر قیمت به زیر ۲۰-EMA بشکند، این جفت ممکن است ۵۰-SMA را آزمایش کند. این یک حمایت مهم است زیرا در صورت شکسته شدن این جفت ممکن است به ۱۲ دلار کاهش یابد.

در مقابل، اگر قیمت افزایش یابد و از ۲۰.۴۰ دلار خارج شود، نشان می دهد که گاوها بار دیگر تسلط خود را نشان داده اند. این می‌تواند واگرایی منفی را که RSI تجربه می‌کند نفی کند و روند صعودی را دوباره شروع کند.

FTM/USDT

Phantom (FTM) از زمانی که از خط روند نزولی خارج شد عملکرد شگفت انگیزی داشته است. افزایش شدید در روزهای اخیر حاکی از خرید تهاجمی گاوها است.

نمودار روزانه FTM/USDT.منبع: Trading View

شاخص‌ها نشان می‌دهند که گاوها کاملاً کنترل دارند. این اصلاح کوتاه مدت خواهد بود زیرا گاوها با هر افت کوچک در طی یک حرکت صعودی قوی خرید می کنند.

یک صعود عمودی ممکن است با کاهش شدید به دنبال داشته باشد. بنابراین، معامله گران باید مراقب باشند زیرا بسته شدن به زیر ۰.۴۳ دلار می تواند باعث سقوط این جفت به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰.۳۷ دلار) شود. این یک سطح کلیدی است که باید در جهت نزولی مراقب آن بود، زیرا شکست در زیر آن می تواند نشان دهنده پایان یافتن روند صعودی در کوتاه مدت باشد.

نمودار ۴ ساعته FTM/USDT.منبع: Trading View

این جفت از مقاومت سربار در ۰.۵۰ دلار پایین آمد اما در ۲۰-EMA حمایت یافت. این نشان می دهد که احساسات مثبت باقی می ماند و معامله گران در حال کاهش خرید هستند. گاوها دوباره تلاش خواهند کرد تا مانع سربار ۰.۵۰ دلاری را برطرف کرده و رالی را از سر بگیرند.

خرس ها ممکن است برنامه های دیگری داشته باشند زیرا تلاش می کنند قیمت را به زیر ۲۰-EMA برسانند. در زیر این، افت تا ۵۰-SMA امکان پذیر است که در کوتاه مدت سطح مهمی برای تماشا است. اگر این سطح نیز شکست بخورد، توقف بعدی می تواند ۰.۳۶ دلار باشد.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Rakesh Upadhyay

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا