اخبار ارز دیجیتال

LSD برای DeFi: Tenet، LayerZero Partners Drive Cross-Chain Liquid Staking Adoption

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هدف زیرساخت پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای LayerZero، پذیرش انباشت مایع در اکوسیستم DeFi است.

لایه 1 بلاک چین Tenet قصد دارد از طریق مشارکت با پروتکل پیام رسانی omnichain LayerZero، پلتفرم مشتقات سهامداری مایع خود را در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز زنجیره ای (DeFi) ادغام کند.

Tenet به پروتکل زنجیره ای متقابل LayerZero متصل می شود تا به اکوسیستم گسترده DeFi در زنجیره های مختلف بلاک دسترسی پیدا کند. بلاک چین مبتنی بر کیهان، یک اکوسیستم متمرکز بر DeFi است که نقدینگی و محصولات بازدهی را برای مشتقات استاکینگ مایع (LSD) فراهم می‌کند.

LSD برای مدتی یک چرخ دنده مرکزی در اکوسیستم DeFi بوده است. نمونه بارز این مورد، استخرهای استیکینگ مایع اتریوم (ETH) مانند Lido است که به کاربران امکان می دهد به طور یکپارچه و با سرمایه زیادی که برای بازدهی مطلوب سرمایه گذاری می شود، ETH را به اشتراک بگذارند.

شبکه Tenet به کاربران اجازه می دهد تا پروژه ها و توکن هایی ایجاد کنند که با فناوری LayerZero یکپارچه شوند. قابلیت همکاری به کاربران این امکان را می‌دهد تا از اکوسیستم DeFi گسترده‌تر در زنجیره‌های بلوکی قرارداد هوشمند مختلف بهره ببرند.

بلاک چین DeFi Tenet با استفاده از یک چارچوب اجماع اثبات سهام منحصر به فرد و متنوع، با استیبل کوین های بومی خود که توسط سبدی از LSD سودمند از بلاک چین های مختلف پشتیبانی می شود، عمل می کند.

قرار دادن سبدی از دارایی های مبتنی بر بلاک چین برای از بین بردن خطر حملات شبکه توسط دارندگان اصلی توکن تبلیغ می شود. سویه های منشا امنیت شبکه Tenet به ETH، ATOM، BNB، MATIC، ADA و DOT اختصاص داده شدند.

گرگوری گودمن، مدیر عامل Tenet به کوین تلگراف گفت که LSD همچنان یک راه حل محبوب DeFi است که توانایی سود بردن از دارایی های سهام را افزایش می دهد.

“با استفاده از اهرم نقدینگی دارایی های سهام، فرصت ها را می توان به حداکثر رساند. LSD اساسا به توکن های بومی PoS اجازه می دهد تا پتانسیل درآمد خود را به حداکثر برسانند.”

گودمن همچنین بر اهمیت زیرساخت LayerZero در تبدیل شدن به یک جزء کلیدی برای آینده DeFi تاکید کرد.

“فناوری که آنها ساخته اند یک نسل جلوتر از پل ها است و از برخی از سوء استفاده های کلیدی که پل ها در گذشته مستعد آن بوده اند جلوگیری می کند.”

اکوسیستم دی‌فای در 12 ماه گذشته شاهد اکسپلویت‌های مناسبی بوده است. یک حمله زنجیره‌ای متقابل بیش از ۲ میلیارد دلار از اکوسیستم DeFi به سرقت برد که هک پل بدنام Axie Infinity Ronin بخش قابل توجهی از این مبلغ را به خود اختصاص داده است.

Tenet همچنین از LayerZero برای راه اندازی پلی استفاده خواهد کرد که به omnichain LSD اجازه می دهد تا با 27 بلاک چین مختلف پشتیبانی شده توسط شبکه دوم همکاری کند.

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا