اخبار ارز دیجیتال

سال‌ها پروژه‌های رمزنگاری و کلاهبرداری: مدیرعامل آوا لبز تفاوت‌های اصلی را به اشتراک می‌گذارد

مدیر عامل آوا لبز به بازیکنانی که به امید افزایش هر سکه یا توکن جدید شیرجه می زنند، انتقاد کرده است.

Emin Gün Sirer، خالق پروتکل اجماع Avalanche و مدیر عامل Ava Labs، معتقد است راه بسیار آسانی برای شناسایی پروژه‌های ارزهای دیجیتال طولانی مدت وجود دارد.

در ۷ فوریه، Sirer در یک گفتگوی کنار آتش با مدیر عملیات MarketAcross در Building Blocks 23، رویدادی که بر سازندگان Web3 متمرکز بود، بحث کرد.

در طول بحث، بنیانگذاران Avalanche به نقش مهم «استقامت» در صنعت کریپتو اشاره کردند، حرکت از پروژه‌ای به پروژه دیگر یا به امید افزایش «هر بازیکن جدیدی که او به «پیشنهاد سکه‌ها» می‌پرداختند. به گفته Sirer، تمایل به کسب سود سریع از ارزهای دیجیتال تنها صنعت کریپتو را به یک آشفتگی تبدیل می کند و VC ها مقصر نیستند.

بهت میگم مقصر کیه این ما هستیم او سپس یک “تست بسیار ساده” در مورد چگونگی شناسایی پروژه های بلند مدت در ارزهای دیجیتال و دوری از افرادی که وعده های بزرگ می دهند و سپس ناپدید می شوند به اشتراک گذاشت.

امین گون سیرر، مؤسس و مدیر عامل آوا لبز (راست) و مدیر ارشد اجرایی MarketAcross Itai Elizur (چپ).منبع: کوین تلگراف

مدیرعامل آوا لبز گفت: «بنابراین به تیم پشت هر پروژه نگاه کنید و قدرت ماندگاری آنها را ببینید. را او گفت:

“اگر مقر پروژه در خارج از ایالات متحده است، یک نوع کیمن، باهاما یا هر چیز دیگری، نوعی بهشت ​​مالیاتی، یا آستین، تگزاس، یا هر چیز دیگری است، و آنها آنجا هستند تا امتیاز بفروشند و ناپدید شوند. آنها هیچ استقامتی ندارند. “

سیرر استدلال کرد که شرکت‌های ارزهای دیجیتال مستقر در سیلیکون ولی احتمالاً یک «استراتژی فناوری خالص» را اجرا می‌کنند. او گفت: «آنها یک پونی ترفند فنی انجام می دهند و سپس ناپدید می شوند.

سیلر با تاکید بر اینکه افرادی هستند که وقف کرده‌اند، گفت: مدیر عامل آوا لبز گفت که دفتر مرکزی پروژه‌های ارزهای دیجیتال طولانی مدت احتمالاً در نیویورک خواهد بود، “جایی که دارایی‌ها هستند” و با موسسات مالی ادغام می‌شوند. جایی است که باید برویم.” زندگی و حرفه آنها برای ایجاد کارها در رمزارزها.

مربوط: کنگره نیویورک لایحه پرداخت های رمزنگاری را برای جریمه ها، مالیات ها معرفی می کند

علاوه بر این، سیرر بر اهمیت گسترش همیشه فضا، حتی در بازارهای نزولی تاکید کرد. مدیر اجرایی گفت: “در واقع، من بازارهای نزولی را بیشتر دوست دارم. اگر همه منطقی تر باشند، ساختن آن بسیار سرگرم کننده تر خواهد بود.”

آخرین اظهارات Sirer ایده های جدیدی را به دیدگاه های مدیران در مورد بازار ارزهای دیجیتال اضافه می کند. در سال ۲۰۲۰، سیرر ادعا کرد که بیش از ۹۵ درصد از ارزهای دیجیتال چیزی جز کلاهبرداری نیستند. او همچنین از مورد استفاده ابتکار جدید کریپتو انتقاد کرد و اظهار داشت که بیت کوین اولین ارز دیجیتالی است که روش پرداخت آنلاین همتا به همتا را ارائه می دهد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا