اخبار ارز دیجیتال

نهنگ طولانی مدت ETH کیف پول ۱۰.۴ میلیون دلاری را دوباره فعال می کند

دقایقی قبل از اینکه اتریوم (ETH) قیمت جدیدی را در ۲۲ ماه اخیر تعیین کند، صاحب کیف پول Ethereum (ETH) برای اولین بار از زمان ICO اتر در سال ۲۰۱۵ از خواب بیدار شد.

نهنگ باستانی اتریوم (ETH) نیمی از ثروت خود را به کراکن منتقل می کند

امروز، ۲۰ فوریه ۲۰۲۴، مالک ناشناس کیف پول اتریوم (ETH) برای اولین بار در هشت سال گذشته آن را فعال کرد. در حال حاضر، این نهنگ روی اتر (ETH) به ارزش ۱۰.۴ میلیون دلار نشسته و از سود ۱۰۰۰۰ برابری برخوردار است.

این تراکنش حدود ساعت ۱۳:۴۸ (UTC) توسط Whale Alert، یک مانیتور خودکار رویدادهای زنجیره ای، ثبت شد. صاحب این کیف پول مرموز، ۱۷۳۲ اتر (به ارزش بیش از ۵ میلیون دلار) را به صرافی مرکزی ارزهای دیجیتال سطح ۱ کراکن منتقل کرد.

بنابراین، پس از معامله بزرگ، هنوز ۱۷۳۳ اتر (ETH) در کیف پول برای فروش باقی مانده است.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، شرکت کنندگان کوچک در ICO اتریوم (ETH) کیف های خود را برای اولین بار از زمان توزیع توکن در سال ۲۰۱۵ جابه جا کردند.

در ۴ فوریه، یک آدرس حاوی ۱۰۰ ETH به ارزش ۲۳۰۱۵۹ دلار پس از ۸.۵ سال خواب فعال شد.

اتر برای اولین بار از اواسط آوریل ۲۰۲۲ به ۳۰۰۰ دلار رسید

برخی از مفسران پیشنهاد می کنند که نهنگ اتریوم (ETH) از بهترین لحظه برای کسب سود استفاده می کند. امروز، اتر موفق شد برای اولین بار از زمان قبل از سقوط Terra، ۳۰۰۰ دلار به دست آورد.

در ۱۴ آوریل ۲۰۲۲، اتریوم (ETH) برای آخرین بار در حال تغییر قیمت بالای ۳۰۰۰ دلار بود. قیمت ETH در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۲۸ درصد افزایش یافته است.

حجم معاملات پس از ۴۰ درصد افزایش یک شبه به ۱۹ میلیارد دلار رسید. در TradingView، اندیکاتور RSI به ۷۸/۱۰۰ می رسد، که نشان می دهد ممکن است دارایی کمی بیش از حد خرید باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا