اخبار ارز دیجیتال

بورس لندن ممکن است خدمات تسویه حساب برای مشتقات بیت کوین از سه ماهه چهارم ارائه دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

LCH SA با صرافی GFO-X تحت نظارت FCA کار خواهد کرد تا یک محیط تجاری پاکسازی شده و تنظیم شده مرکزی ایجاد کند.

بریتانیا می تواند از طریق مشارکت با گروه بورس اوراق بهادار لندن (LSEG) و استارتاپ تجاری و تجاری Global Futures and Options (GFO-X) تبدیل به اولین محل معاملاتی مرکزی برای مشتقات دارایی های دیجیتال شود. ما قصد داریم این سرویس را در سه ماهه چهارم سال جاری راه اندازی کنیم.

LCH SA، یکی از شرکت‌های تابعه LSEG Clearinghouse در پاریس، در ۱۱ آوریل اعلام کرد که قراردادهای آتی و اختیار معامله با شاخص بیت کوین (BTC) که در محل GFO-X معامله می‌شوند را به دلار خواهد فروخت. . این طرح همچنان منوط به تایید مقررات است.

GFO-X توسط اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) تنظیم می شود و یک مرکز تجاری چندجانبه را اداره می کند. مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران GFO-X، آرناب سن، این شرکت را به عنوان “اولین صرافی نظارت شده، متمرکز در بریتانیا که کاملاً بر روی معاملات آتی و گزینه های دارایی های دیجیتال متمرکز شده است” توصیف کرده است.

مرتبط: سازندگان FTSE100 شروع به نمایه سازی ارزهای دیجیتال کردند

LCH SA یک سرویس تسویه حساب جداگانه به نام LCH DigitalAssetClear ایجاد کرده است. فرانک سوسان، رئیس LCH DigitalAssetClear، گفت:

معاملات آتی و آپشن های شاخص بیت کوین یک طبقه دارایی با رشد سریع هستند و علاقه فزاینده ای در میان شرکت کنندگان در بازار نهادی که به دنبال دسترسی در یک محیط قانونی آشنا هستند، هستند.

موسسات مالی سنتی و سایر شرکت های بزرگ به طور فزاینده ای به سمت دارایی های دیجیتال حرکت می کنند. در ژانویه، سامسونگ یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) را در بورس هنگ کنگ راه اندازی کرد. هدف بورس تل آویو گسترش تجارت ارزهای دیجیتال است. در همین حال، یکی از شرکت‌های تابعه Boerse Stuttgart Digital اخیراً تأییدیه تنظیم‌کننده‌های آلمانی را برای ارائه خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال دریافت کرده است. نزدک قصد دارد در نیمه اول سال جاری سرویس نگهبانی ارزهای دیجیتال را راه اندازی کند.

مجله: XRP Pro-Lawyer John Deaton “BTC 10x, ETH 4x”: Hall of Flameنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا