اخبار ارز دیجیتال

لندن به‌عنوان فعال‌ترین شهر رمزنگاری جهان برای تجارت – نظرسنجی ظاهر می‌شود

پس از بررسی هشت نقطه داده‌های کلیدی، لندن مشخص شد که برای جذب کسب‌وکارها و استارت‌آپ‌ها آماده‌ترین ارز دیجیتال است.

علاوه بر مقررات به نفع ارزهای رمزنگاری شده، پذیرش جریان اصلی ارزهای دیجیتال به زیرساخت پشتیبانی نیاز دارد که به عموم اجازه می دهد تا به اکوسیستم دسترسی داشته باشند و آن را در معرض دید قرار دهند. لندن با در نظر گرفتن هشت شاخص کلیدی برای مالیات، ATM، اشتغال و رویدادهای رمزنگاری، به عنوان دوستدارترین شهر رمزنگاری جهان برای مشاغل و استارت آپ ها در صدر فهرست قرار دارد.

مطالعه انجام شده توسط Recap نشان می دهد که دیدگاه ریشیسوناک، نخست وزیر بریتانیا برای “حفظ صنعت خدمات مالی بریتانیا در خط مقدم فناوری و نوآوری” در مسیر درستی قرار دارد. پس از بررسی هشت نقطه داده کلیدی، لندن به عنوان بهترین ارز دیجیتال آماده برای جذب کسب و کارها و استارت آپ ها مشخص شد.

۲۰ شهر برتر جهان برای رمزنگاری آماده منبع: خلاصه

همانطور که در بالا ذکر شد، کلان شهرهای بزرگی مانند دبی و نیویورک سه نقطه اول این فهرست را به خود اختصاص دادند. با این حال، هنگ کنگ که به عنوان آماده ترین کشور برای رمزنگاری در سال ۲۰۲۲ قرار گرفته است، در این نظرسنجی به رتبه هفتم سقوط کرد.

۵۰ هاب رمزنگاری برتر، مقایسه شهر به شهر.منبع: چکیده

لیست بالا ۵۰ شهر بزرگ را نشان می دهد که زیرساخت های آماده برای پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال را دارند.

برخی از عوامل کلیدی در نظر گرفته شده در این مطالعه شامل تعداد کل رویدادهای رمزنگاری خاص، مشاغل مرتبط با رمزنگاری، شرکت‌های خاص رمزنگاری و تعداد دستگاه‌های خودپرداز رمزنگاری است. ملاحظات غیر رمزنگاری شامل کیفیت زندگی، هزینه های تحقیق و توسعه به عنوان درصدی از تولید ناخالص داخلی، و نرخ مالیات بر عایدی سرمایه است.

لندن، به ویژه، دارای بیشترین تعداد افراد در مشاغل مرتبط با رمزنگاری است که نشان دهنده سطح بالایی از علاقه عمومی به اکوسیستم کریپتو است. اما سایر شهرهای منطقه از نظر معیارهای دیگر از لندن بهتر عمل کرده اند و این امر باعث تقویت مورد پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال شده است.

مربوط: داده های گره بیت کوین: فرانکفورت بزرگترین شبکه شهر را دارد

بانک انگلستان (BoE) و وزارت خزانه داری بریتانیا برای حفظ پیشتاز پیش قدم شده اند و بر لزوم ایجاد یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) تا سال ۲۰۳۰ تاکید کرده اند.

کوین تلگراف قبلاً گزارش داده بود که منابع ادعا کردند که نقشه راه “پوند دیجیتال” تا اواسط فوریه معرفی خواهد شد. بریتانیا گزارش داد که پرداخت های نقدی و سکه ای در سال ۲۰۲۰ ۳۵ درصد کاهش یافته است. این به وضوح نشان می دهد که عصر دیجیتالی شدن در راه است.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا