اخبار ارز دیجیتال

لوگان پل طرح بازیابی CryptoZoo را اعلام کرد: خبرنامه Nifty، 11-17 ژانویه

کارشناسانی که در فضای NFT کار می کنند در مورد روند بازی های NFT برای تماشا در سال 2023 صحبت کردند.

در خبرنامه این هفته بخوانید که چگونه سازندگان مستقل از توکن‌های غیرقابل تعویض مبتنی بر موسیقی (NFT) برای ایجاد پایگاه طرفداران و کسب درآمد از کار خود استفاده می‌کنند. ببینید کارشناسان صنعت در مورد روند بازی های NFT در سال 2023 چه می گویند و چگونه تأثیرگذاران NFT با کلیک بر روی تبلیغات Google ثروت خود را از دست دادند. در یکی دیگر از اخبار، دریابید که چگونه اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی، لوگان پل، در حال برنامه ریزی برای بازیابی پروژه بحث برانگیز NFT خود، CryptoZoo است. در نیفتی نیوز این هفته به معرفی پروژه NFT شیبا اینو یعنی شیباشی ها می پردازیم.

NFT های موسیقی به سازندگان مستقل کمک می کند تا کسب درآمد کنند و پایگاه های طرفداران ایجاد کنند

سکه تلگراف پادکست دستور جلسه با مجری Web3 مصاحبه کردیم نعناع پادکست، آدام لوی و جی کیلا، خواننده رپ، درباره NFT های موسیقی و اینکه چگونه می توانند به سازندگان مستقل کمک کنند، بحث می کنند. لوی مزایای NFT های مبتنی بر مالکیت و حمایت مالی را توضیح داد و جی کیلا در مورد چگونگی الهام گرفتن او از توانایی فناوری برای کمک به هنرمندان برای امرار معاش صحبت کرد.

به گفته جی کیلا، NFT ها می توانند “آخرین امید” برای هنرمندان مستقل برای کسب درآمد مستقیم تر باشند و تاکید می کنند که این کار مختل کننده خواهد بود.

به خواندن ادامه دهید…

روند بازی NFT برای سال 2023: مدیران صنعت انتظار دارند بازیکنان بزرگ بیشتری وارد شوند

کوین تلگراف با مدیران در فضای بازی NFT برای آگاهی از روندهای تماشای سال 2023 تماس گرفت. بازی NFT.

در همین حال، مدیران صنعت بر این باورند که مدل‌های بازی بلاک چین مانند Play-to-Earn (P2E) و Move-to-earn نیاز به تنظیم دقیق دارند. لارسن گفت مدل P2E در وضعیت فعلی خود کار نمی کند و وی گفت که آزمایش و تجزیه و تحلیل بیشتری لازم است.

به خواندن ادامه دهید…

بدافزار سرویس تبلیغات گوگل از کل کیف پول رمزنگاری شده اینفلوئنسر NFT استفاده می کند

یک تأثیرگذار NFT با نام مستعار به نام NFT God اخیراً ادعا کرده است که کیف پولش پس از کلیک بر روی یک تبلیغ حمایت شده از Google حاوی بدافزار خالی شده است. یکی از اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی در توییتی اعلام کرد که به دلیل سوء استفاده «مقدار تغییر زندگی» را از دست داده است.

خدای NFT که با نام آنلاین «الکس» نیز شناخته می شود، ادعا کرد که از گوگل برای دانلود نرم افزار پخش ویدئو به نام OBS استفاده کرده است. با این حال، او به طور تصادفی به جای کلیک بر روی وب سایت واقعی، روی یک آگهی حمایت شده کلیک کرد. او بعداً متوجه شد که بدافزار را همراه با نرم افزار دانلود کرده است.

به خواندن ادامه دهید…

لوگان پل طرح بازیابی 1.5 میلیون دلاری را برای CryptoZoo اعلام کرد

یوتیوبر Logan Paul اخیراً یک ظرف بازیابی 3 مرحله ای برای پروژه بحث برانگیز NFT خود، CryptoZoo، پست کرده است. این سلبریتی رسانه های اجتماعی تاکید کرد که پس از افشای اتهامات مختلف علیه پل در یک سری ویدیو در مورد پروژه، دیگر پیگیر پیگرد قانونی علیه Coffeezilla نیست.

به گفته پل، او قصد دارد 1000 اتر (حدود 1.5 میلیون دلار) را به برنامه ای اختصاص دهد که به سرمایه گذاران بدبخت اجازه می دهد NFT ها را بسوزانند و پول خود را پس بگیرند.

به خواندن ادامه دهید…

مربوط: شاخص NFT عملکرد معاملات کیف پول های کلکسیونر را اندازه گیری می کند

Nifty News: کاهش قیمت “Cryptohouse” با تزئین NFT، شخصیت پردازی به عنوان NFT و غیره.

همکاری بین پروژه NFT «شیبو شیزو» شیبا اینو و گروه کیف های دستی لوکس بوگاتی در کمتر از دو دقیقه به فروش رسید. سازندگان کیف دستی NFTها را ایجاد کردند و چمدان های سفارشی را به کسانی که آنها را ضرب می کردند ارائه می کردند.

به خواندن ادامه دهید…

موسیقی

پادکست NFT STEEZ Cointelegraph را بررسی کنید

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا