اخبار ارز دیجیتال

لوگان پل طرح بازیابی ۱.۳ میلیون دلاری CryptoZoo را اعلام کرد

به عنوان بخشی از این طرح، لوگان پل گفت که ۱۰۰۰ ETH را برای بازپرداخت سرمایه گذاران ناراضی که می خواهند NFT های CryptoZOO را سوزانده و از آن خارج شوند، متعهد خواهد شد.

یوتیوبر Logan Paul یک برنامه بازیابی ۱.۵ میلیون دلاری برای کسانی که در پروژه پریشان NFT CryptoZoo سرمایه گذاری کرده اند، اعلام کرده است.

پل که این حرکت را در ویدئویی به اشتراک گذاشته شده در توییتر در ۱۳ ژانویه اعلام کرد، گفت که دیگر قصد ندارد از همکار یوتیوبر Coffeezilla به دلیل افترا به خاطر اتهاماتی که در یک سری ویدیوهای مهم درباره پروژه NFT پل مطرح کرده است، شکایت کند. من تکرار کردم که نه

بنابراین پل در عوض تاکید کرد که تمرکز او بر اصلاح CryptoZoo، ارائه یک نقشه راه و برقراری رابطه درست با طرفداران و سرمایه گذاران است.

واقعیت این است که شکایت از Coffeezilla به صاحبان Cryptozoo کمکی نمی کند، بنابراین باید توجه خود را در جایی که باید متمرکز کنم: طرفداران و حامیانم.

پل بیان کرد که برنامه بهبودی او شامل سه مرحله است. ابتدا، او و جف لوین، یکی از بنیانگذاران CryptoZOO، دارایی های توکن ZOO خود را می سوزانند تا “هیچ منفعت پولی” در بازی نداشته باشند و ارزش توکن ها افزایش یابد.

دوم، او شخصاً ۱۰۰۰ اتر (ETH) را به عنوان بخشی از یک برنامه پاداش متعهد کرد که به سرمایه‌گذاران «ناامید» اجازه می‌دهد NFT‌ها را بسوزانند تا قیمت اولیه ۰.۱ ETH (150 دلار) خود را برگردانند. من استدلال کردم که

توییت واکنش از @CryptoKingBob: توییتر

شایان ذکر است که در زمان توییت پل، ۱۰۰۰ ETH حدود ۱.۳ میلیون دلار ارزش داشت، اما قیمت ETH از آن زمان تا کنون بیش از ۱۰.۲ درصد افزایش یافته است. این در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۵۴۸ دلار است.

در نهایت، پل گفت که مرحله سوم «به وضوح تکمیل و ارائه بازی همانطور که در وایت پیپر مشخص شده است» خواهد بود. در ابتدا به عنوان یک بازی بازی و کسب درآمد که شامل پرورش حیوانات NFT برای دریافت جوایز توکن ZOO می شود، تبلیغ شد.

“این که بگویم من از نحوه رسیدگی داخلی به این موضوع ناامید هستم، دست کم گرفتن است. تحقیقات داخلی کامل همراه با حسابرسی و اقدامات قانونی کامل علیه کسانی که باید پاسخگو باشند، انجام شده است. من قصد دارم تدریس کنم.”

وی افزود: «اگر پولی در این فرآیند بازیابی شود، مستقیماً به جامعه ارسال خواهد شد».

واکنش جامعه به پست توییتر پل متفاوت بود، برخی تلاش‌های پل را تحسین کردند و برخی دیگر همچنان از او انتقاد کردند.

مطالب مرتبط: آینده NFT ها در اینستاگرام روشن تر از توییتر به نظر می رسد

کاربرانی مانند @tharaxis می‌گویند که اگرچه انتقادات Paul و CryptoZOO معتبر است، “این همه بسیار مثبت به نظر می‌رسد. مدتی طول کشیده است، اما قطعاً شایسته یک “کار خوب” است.” انشالله همینطور بمونه ”

راجر همیلتون موسس و مدیر عامل Genius Group افزود: خوب است اگر تمام تحقیقات CoffeeZilla به این شکل تمام شود. ”

در انتهای دیگر طیف، معامله‌گر محبوب NFT و رمزارز @crypto_bitlord7 گفت: تا زمانی که روی شهرت شما تأثیر گذاشت، اهمیتی ندادید. ”

آنها نوشتند: “سپس تهدید به شکایت کردی. و وقتی متوجه شدی که نتیجه معکوس داشت، این کار را شروع کردی تا مردم را راضی کنی. شما به همان اندازه جعلی هستید.” یک Larp واقعی.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا