اخبار ارز دیجیتال

لوگان پل تهدید کرد که از Coffeezilla به دلیل اتهامات کلاهبرداری CryptoZoo شکایت خواهد کرد

بوکسور یوتیوب، لوگان پل، که پروژه CryptoZoo NFT را رهبری کرد، Coffeezilla را به انتشار “افترا” درباره او و پروژه متهم کرده است.

یوتیوبر Logan Paul تهدید کرده است که از یوتیوبر و کارمند اینترنتی Coffeezilla به دلیل افترا شکایت خواهد کرد. او پروژه توکن غیرقابل تعویض کریپتوزو (NFT) پال را به «کلاهبرداری» متهم کرد.

این دو از ۱۷ دسامبر زمانی که استفان فایندایزن (همچنین با نام کافه‌زیلا شناخته می‌شود) اولین ویدیو از یک مجموعه ویدیویی سه قسمتی را منتشر کرد که به CryptoZoo و چهره آن، پل حمله می‌کند، وارد رسانه‌های اجتماعی و رسانه‌های اجتماعی شده‌اند. با هر دو ویدیوی یوتیوب پروژه

«قرار بود CryptoZoo یک بازی سرگرم‌کننده بلاک چین باشد که در آن می‌توانید درآمد کسب کنید. […] اما با میلیون‌ها دلار پول سرمایه‌گذاران بعد، همه چیز هنوز خراب است.»

در پاسخ اخیر، لوگان پل، کاراگاه اینترنتی را «تعقیب برای ترویج و کسب درآمد از روایت‌هایی که به میلیون‌ها نفر می‌گوید من یک کلاهبردار هستم یا سعی کردم از بینندگانم کلاهبرداری کنم» خوانده است. ”

وی همچنین کوفیزیلا را به انجام این کار بدون بررسی اطلاعات پیشینه یا شواهد مستدل متهم کرد و گفت: “او سخنان چندین جنایتکار را حقیقت تلقی کرد و قانون را زیر پا گذاشت، من افترا را علنی کردم.”

“در دادگاه می بینمت.”

CryptoZoo یک بازی NFT است که به “ZooKeepers” اجازه می دهد تا با استفاده از رمز بومی بازی، ZOO، تخم های NFT را خریداری کنند. این تخم ها به حیوانات تبدیل می شوند که می توانند برای ایجاد حیوانات دورگه پرورش یابند.

این ترکیبی قابل تجارت است و هدف آن ارائه باغ وحش به ZooKeepers است، که پل در پادکست ۲۱ آگوست ۲۰۲۱ خود به عنوان “یک بازی واقعاً سرگرم کننده که پول در می آورد” توصیف می کند.

علاوه بر این، پل پیشنهاد کرد که هنر بازی توسط ۱۰ هنرمند مختلف در یک دوره شش ماهه “دست ساز” شود.

این ترکیبی تمرکز یک ویدیوی ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۱ از Coffeezilla است که در آن او تصویر را به عنوان “مجموعه ای از عکس های استوک فتوشاپ ضعیف Adobe” توصیف کرد.

با این حال، وبلاگ CryptoZoo از ۲۰ آوریل هیچ محتوای جدیدی منتشر نکرده است، که باعث شد برخی تصور کنند که توسعه پروژه متوقف شده است.

در مجموعه سه قسمتی Coffeezilla در CryptoZoo، یوتیوبر با سرمایه گذاران ادعایی در پروژه مصاحبه کرد. یکی از سرمایه‌گذاران، که ادعا می‌کند هنوز تخم‌مرغ دارد، از تیم CryptoZoo خواسته است تا “به طرفداران وفادار خود جبران کند یا سعی کند پروژه را بازسازی کند.”

مربوط: چگونه احضاریه های دادگاه NFT چشم انداز قانونی را تغییر می دهد

با این حال، پل در جدیدترین ویدیوی خود گفت که “به ساخت CryptoZoo ادامه خواهد داد” و تیزری را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد در سال ۲۰۲۳/۲۰۲۴ عرضه می شود.

“به من اعتماد کنید، CryptoZoo در راه است و من از آن مطمئن خواهم شد.”

Coffeezilla همچنان صحت این ادعاها را در توییتر زیر سوال می برد.

در همین حال، پل و کافه‌زیلا از یکدیگر دعوت کرده‌اند تا درباره این موضوع در پلتفرم‌های مربوطه خود صحبت کنند، اما هیچ‌کدام هنوز این دعوت را نپذیرفته‌اند.

با توجه به CoinMarketCap، توکن Zoo در طول سال گذشته ۹۹.۵ درصد سقوط کرده است، علیرغم اینکه در هفته گذشته پس از توجه اخیر رسانه‌ها، افزایش یافته است.

پل در طول سال ۲۰۲۱ از طرفداران پرشور ارزهای دیجیتال و NFT بوده و پیش از راه اندازی CryptoZoo، مروج اصلی رمز ارزهای دیجیتال Dink Doink (DINK) بود. دینک دوینک نیز توسط Coffeezilla در یک ویدیو در ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۱ مورد انتقاد قرار گرفت.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا