اخبار ارز دیجیتال

لوگان پل به دلیل عقب نشینی در دعوای افترا علیه Coffeezilla عذرخواهی کرد

لوگان پل ویدیوی پاسخ خود را که به Coffeezilla ارسال شده بود حذف کرد و در یک چرخش غافلگیرکننده عذرخواهی کرد.

یوتیوب، لوگان پل، ویدیویی را که در آن تهدید کرده بود از کارآگاه اینترنتی استفان «کافیزیلا» فایندایزن برای یک سریال سه قسمتی که پروژه کریپتوزو پل را یک «کلاهبرداری» به تصویر می‌کشد، شکایت خواهد کرد، حذف کرده است.

به گزارش Coffeezilla، پل در یک پست توییتری در تاریخ ۶ ژانویه قول داد تهدید به شکایت افترا علیه این ویدئو را کنار بگذارد.

Findeisen یک اسکرین شات از سرور CryptoZoo Discord را به اشتراک گذاشت و همچنین پیامی از طرف پل به کاربران نشان داد که عذرخواهی او را برای حذف پاسخ اولیه خود به مجموعه ویدیویی Coffeezilla تأیید می کرد.

“این بی فکر و خارج از مسائل مربوط به اعتماد بود، بنابراین من امروز با او تماس گرفتم تا عذرخواهی کنم.”

پل افزود: “جنگ قهوه نیست. در واقع، من متشکرم که او این را به وضوح بیان کرد. ما پاسخگو خواهیم بود، عذرخواهی خواهیم کرد و با برنامه های خود برای آینده قابل پیش بینی پیش خواهیم رفت.”

از زمان نوشتن این مقاله، پاسخ ویدیویی پل در ۳ ژانویه به اتهامات Coffeezilla از یوتیوب حذف شده است.توییتر کارگردان درست مانند اولین ۲۳ دسامبر او که به ویدیو اشاره می کند کارگردان ما این اتهامات را “صحت ندارد”.

مربوط: Nifty News: IHOP کاربران کریپتو را با “NFT” گیج می کند، NFT لوگان پال به بالای ۱۰ دلار می رسد

پس از اینکه Coffeezilla اولین ویدیو را در یک مجموعه ویدیویی سه قسمتی در ۱۷ دسامبر منتشر کرد، دو کاربر یوتیوب جنگ لفظی را آغاز کردند. او به نام پل، چهره پروژه، در حالی که ادعا می کند CryptoZoo درگیر تخلفات تجاری متعددی است.

او اکنون حذف شده است واکنش پل در ویدئویی برای Coffeezilla از Coffeezilla به دلیل افترا شکایت کرد و افزود: “در دادگاه می بینمت.”

Coffeezilla در یک پست گفت که ممکن است پل “برای بار سوم پاسخ دهد”، اما تا زمان نوشتن این مقاله، نه پل و نه Coffeezilla توضیح بیشتری در مورد این موضوع نداده اند.

Cointelegraph برای اظهار نظر با Logan Paul و Stephen “Coffeezilla” Findeisen تماس گرفت، اما قبل از انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا