اخبار ارز دیجیتال

لوگان پل و CryptoZoo در یک دادخواست دسته جمعی شکایت کردند

شاکی، معروف به دان هالند، علیه CryptoZoo و Logan Paul شکایت کرده است و ادعا می کند که “سرمایه گذاری متقلبانه” او “کشیدن پارچه ای” را انجام داده است.

CryptoZoo و Logan Paul به عنوان متهم در یک دادخواست دسته جمعی جدید معرفی شده اند. این شکایت ادعا می کند که میلیون ها دلار از ارزهای دیجیتال خریداران را از طریق یک “سرمایه گذاری متقلبانه” به سرقت برده است.

در پرونده های دادگاهی که در ۲ فوریه در دادگاه منطقه غربی تگزاس ثبت شد، شاکی دان هالند اظهار داشت که مدیران پل و کریپتوزو به خریداران توکن های غیرقابل تعویض (NFT) دسترسی انحصاری داده اند. با قول دادن به از دارایی‌های رمزنگاری‌شده در میان دیگر مزیت‌ها استفاده کرد، اما در نهایت پروژه را رها کرد و وجوه را حفظ کرد.

“به عنوان بخشی از طرح NFT متهم، متهم ادعا می کند که در ازای انتقال ارزهای دیجیتال برای خرید CZ NFT، خریداران بعداً مزایایی مانند پاداش ها، دسترسی انحصاری به سایر ارزهای رمزنگاری شده دریافت خواهند کرد. ادعای نادرست این است که NFT های CZ برای خریداران بازاریابی شده است. به عنوان دارایی، و حمایت از یک اکوسیستم آنلاین برای استفاده و فروش CZ NFT.

در واقع، مدت کوتاهی پس از تکمیل فروش تمام CZ NFTها، متهمان به آن ملحق شدند […] میلیون‌ها دلار از ارزهای رمزنگاری شده خریداران را به کیف‌پول‌هایی که توسط متهمان کنترل می‌شود، انتقال داده است.»

این شکایت توسط وکلای الزی و همکاران و وکیل تام و همکاران تنظیم شد. دومی یک شرکت حقوقی است که توسط وکیل تام شخصیت YouTube اداره می شود.

وکیل تام در یک ویدیوی یوتیوب در ۱۶ ژانویه به بینندگان گفت که پس از “هفته ها تحقیق و گفتگو با قربانیان Cryptozoo” از لوگان پل به اتهام کلاهبرداری در ارزهای دیجیتال شکایت می کند.

به گفته وکیل تام، متهمان دیگری که در این شکایت نام برده شده اند عبارتند از: دانیل استروبل، جف لوین، ادی ایبانز، جیک گرین باوم (کینگ رمزنگاری) و اوفیر بنتوف (بن راس).

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا