اخبار ارز دیجیتال

Little Shapes یک «آزمایش اجتماعی» برای افشای یک بات نت NFT: بنیانگذاران بود

در ۱۵۸ سند، تیم سازنده Little Shapes ادعا کرد که کلاهبرداران NFT از شبکه ربات برای استخراج بیش از ۲۰۰ میلیون دلار از اکوسیستم استفاده کردند.

آتو، مؤسس مستعار Little Shapes NFT، گفت که این پروژه در واقع یک “آزمایش اجتماعی” است که برای روشن کردن کلاهبرداری عظیم شبکه ربات NFT در توییتر طراحی شده است.

از اواخر دسامبر، Little Shapes مورد توجه رسانه ها و جامعه ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. این به دلیل چندین توییت نیمه ویروسی بود که جزئیات وقایع زندگی بنیانگذار را شرح می داد که خیلی خوب به نظر نمی رسید.

مثال‌ها عبارتند از اینکه او چگونه از یک کمای پنج ماهه بیدار شد، متوجه شد دارایی‌های قفل شده با FTX دارد و به همسرش گفت که با سایر افراد در صنعت NFT به او خیانت می‌کند. این شامل کشف اینکه شما این کار را می‌کنید

در ۲ فوریه در توییتر نخ با این حال، حساب NFT Little Shapes به ۳۰۸۰۰ دنبال کننده خود گفت:

Little Shapes NFT می نویسد: “این قرار گرفتن واقعی بود. در اینجا آمده است که چگونه حلقه ای از اینفلوئنسرها و بنیانگذاران با ۲۷۴ پروژه بیش از ۲۰۰ میلیون دلار از اکوسیستم تخلیه کردند.” و افزود: مزرعه برنج.

طی سال گذشته، توییتر NFT عمدتاً توسط یک بات نت توییتر اداره و کنترل شده است.

خود سند با عنوان «شبکه ربات NFT داخلی که بر بازار پشت صحنه تسلط دارد» است.

از فوریه ۲۰۲۲، بسیاری از پروژه‌های سطح پایین NFT شبکه‌های رباتی را برای ایجاد مصنوعی تبلیغات و مشروعیت به کار گرفته‌اند که همگی مدعی جذب سرمایه‌گذار هستند.

آتو، که بنیانگذار BALLZNFT نیز هست، در ۲ فوریه با BuzzFeed News صحبت کرد و Little Shapes را به عنوان “هنر اجرا” توصیف کرد و تاکید کرد که “تا زمانی که به آنها دلیلی ارائه نکنید، مردم توجه نخواهند کرد.”

او گفت: «من به داستانی نیاز داشتم که بفروشد تا کسی داستان دردناک را نادیده نگیرد.

این سند به شبکه‌های رباتی مانند «Dmister» اشاره می‌کند که مشارکت رسانه‌های اجتماعی را به عنوان ابزار اصلی برای پروژه‌های NFT می‌فروشند.

تیم BALLZNFT از Dmister برای تبلیغ Little Shapes NFT و ارائه مثالی از نحوه عملکرد آن استفاده کرد.

پست مشارکت ربات Little Shapes: شبکه ربات NFT خودی در پشت صحنه بازار را تحت سلطه خود قرار می دهد

هنگامی که این پروژه ها با موفقیت به اندازه کافی تبلیغات ایجاد کردند تا سرمایه گذاران واقعی را درگیر کنند، “معمولاً در عرض چند ماه، افرادی که پشت پروژه هستند ۳ میلیون دلار پول دارند.” ما ۴ میلیون دلار از دلار به دست می آوریم. Buzz.feed، اضافه کردن:

چیزی که به نظر من ناامیدکننده است این است که ما در فضایی هستیم که کاملاً بر اساس سرمایه اجتماعی و تعامل جعلی توییتر رتبه بندی شده است، جایی که هیچ چیز واقعی نیست.

Little Shapes قبلاً به عنوان یک پروژه به سبک آواتار با ۴۴۴۴ NFT اعلام شده بود که از یک “موتور” نرم افزاری خاص استفاده می کند تا به مالکان اجازه تعامل و تغییر شکل آثار هنری مرتبط با توکن های خود را در زمان واقعی بدهد.

مربوط: Nifty News: بیت کوین NFT هزینه های تند ایجاد می کند، مدیران مسترکارت استعفاها را توکن می کنند و موارد دیگر

اما BALLZNFT به نظر می رسد معامله واقعی است، با توجه به اینکه پروژه NFT اولین ضرابخانه خود را در ۳ فوریه آغاز کرد و آثار هنری نمادین آن ارجاعاتی به کل شکست Little Shapes را نشان می دهد.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا