🚨 اخبار ارز دیجیتال

به گفته چارلی لی، انتظار می رود قیمت لایت کوین ۷۰۰ درصد در برابر بیت کوین افزایش یابد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بنیانگذاران ادعا می کنند که با نصف شدن لایت کوین تنها سه ماه دیگر، قیمت LTC برای افزایش قابل توجه موقعیت خوبی دارد.

به گفته چارلی لی، خالق لایت‌کوین، لایت‌کوین (LTC) می‌تواند سودهای بزرگی در برابر بیت‌کوین (BTC) داشته باشد، به خصوص با نزدیک شدن به نصف شدن ماه اوت.

لایت کوین ۸۵ درصد از پایین ترین سطح خود در برابر بیت کوین افزایش یافته است

لی مطالبه LTC/BTC ممکن است در چرخه صعودی بعدی به ۰.۰۲۵ بیت کوین یا بیش از ۷۰۰ درصد افزایش یابد، لایت کوین دارای «خروجی بالاتر از نظر طراحی، مقیاس پذیری با بلوک های توسعه، قابلیت جابجایی بهتر، و حفظ حریم خصوصی از MWEB» است. من اینجا هستم.

لی:

ما می‌توانیم هدف صعودی ۱۰% (۰.۰۲۵ LTC/BTC) ببینیم. در بازار صعودی بعدی، رسیدن به ۵% (۰.۰۱۲۵) خیلی سخت نیست. (۰.۰۰۲۵) نزولی. نیمه عمر بعدی ~ ۹۲ است. روزها. این سرگرم کننده خواهد بود.”

اظهارات وی پس از آن بیان می شود که قیمت لایت کوین ۸۵ درصد از پایین ترین سطح خود یعنی ۰.۰۰۱۷۱۶ بیت کوین در ژوئن ۲۰۲۲ بهبود یافته است. به دلیل افزایش رقابت در بازار آلت کوین، LTC هنوز حدود ۹۰ درصد کمتر از رکورد ۰.۰۵۱ BTC در نوامبر ۲۰۱۳ است.

نمودار روزانه LTC/BTC.منبع: Trading View

نصف کردن لایت کوین

بهبودی LTC در ماه‌های اخیر با افزایش صحبت‌ها در مورد نصف شدن پاداش بلوک آتی همراه بوده است.

پاداش بلاک لایت کوین به ماینرها ۵۰ درصد از ۱۲.۵ LTC به ۶.۲۵ LTC در آگوست ۲۰۲۳ کاهش می یابد.

در نتیجه، عرضه LTC جدید تا ۵۰ درصد کاهش می یابد که حداقل از نظر تئوری باید کمیاب LTC را در بازار افزایش دهد و قیمت ها را افزایش دهد.

از نظر تاریخی، ماه‌های منتهی به نصف شدن لایت‌کوین معمولاً معامله‌گران را وادار می‌کرد تا LTC را جمع کنند. به عنوان مثال، اولین هاوینگ در آگوست ۲۰۱۵ با افزایش ۴۵۰ درصدی قیمت در برابر بیت کوین انجام شد.

با این حال، در ماه‌های قبل از هاوینگ دوم به دلیل تسلط رو به رشد ارزهای دیجیتال بیت‌کوین در بحبوحه جنگ تجاری ایالات متحده و چین، سود محدودی مشاهده شد.

همانطور که در زیر می بینید، فنی قیمت LTC سناریوی مشابهی را پیشنهاد می کند، با LTC/BTC که شبیه الگوی پرچم خرس است.

نمودار قیمت ۳ روزه LTC/BTC.منبع: Trading View

این جفت به احتمال زیاد به سمت خط روند بالای پرچم نزولی که همزمان با میانگین متحرک نمایی ۵۰-۳ بعدی (۵۰-۳D EMA؛ موج قرمز) نزدیک به ۰.۰۰۳۵ BTC قبل از نصف شدن است، باز می گردد. با این حال، هدف برای پرچم نزولی حدود ۰.۰۰۲۴ بیت کوین است که ۲۰ درصد کمتر از سطح قیمت فعلی است.

قیمت لایت کوین تا ژوئن به ۱۰۰ دلار می رسد؟

لایت کوین در ماه های منتهی به دو هاوینگ گذشته عملکرد بهتری در برابر دلار آمریکا داشته است. قیمت LTC به ترتیب حدود ۲۵۰ درصد جلوتر از نیمه اول و ۵۰۰ درصد جلوتر از نیمه دوم بود که از پایین ترین سطح جلسه اندازه گیری شد.

نمودار قیمت ماهانه برای LTC/USD.منبع: Trading View

قیمت ها در آستانه نصف شدن ماه آگوست از مسیر صعودی مشابهی پیروی کردند، به طوری که LTC 120 درصد از پایین ترین سطح حدود ۴۰ دلار افزایش یافت. و می تواند طی چند ماه آینده بر اساس ترکیبی از شاخص های فنی و زنجیره ای به افزایش خود ادامه دهد.

به عنوان مثال، لایت کوین در مقایسه با ارزش منصفانه آن، بر اساس امتیاز MVRV-Z گلاسنود ۰.۱۳۹- کمتر از ارزش گذاری شده است.

مطالب مرتبط: چرا قیمت لایت کوین امروز بالا می رود؟

امتیاز MVRV-Z نشان دهنده نسبت بازار به ارزش واقعی است. به این ترتیب، زمانی که ارزش بازار به طور قابل توجهی بالاتر از ارزش تحقق یافته باشد، از نظر تاریخی بالای بازار (منطقه قرمز) را نشان می دهد. از طرفی طرف دیگر کف بازار (منطقه سبز) را مطابق شکل زیر نشان می دهد.

امتیاز Litecoin MVRV-Z منبع: Glassnode

لایت کوین وارد منطقه سبز شده است. این معمولاً قبل از یک برگشت قوی صعودی است.

از نقطه نظر فنی، قیمت LTC پس از آزمایش مجدد خط روند صعودی برای چندین ماه به عنوان پشتیبانی، موقعیت خوبی برای بازگشت به بازار دارد.

نمودار روزانه LTC/USD.منبع: Trading View

در این حالت، LTC/USD می تواند حدود ۲۰ درصد از قیمت های فعلی افزایش یابد و به سمت سطح مقاومت افقی نزدیک به ۱۰۰ دلار حرکت کند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا