اخبار ارز دیجیتال

فراکتال قبل از نیمه عمر لایت کوین افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت LTC را تا جولای ۲۰۲۳ پیشنهاد می کند

اندیکاتور مومنتوم لایت کوین یک شرایط فروش فوق العاده را نشان می دهد که نشان دهنده شکل گیری پایین بازار بالقوه است.

قیمت لایت کوین (LTC) ممکن است تا ژوئیه سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۰ درصد افزایش یابد، که همزمان با یک رویداد نصف شدن و کاهش ۵۰ درصدی پاداش های بلاک ماینر است.

آیا لایت کوین به پایان رسیده است؟

لایت کوین از زمان عرضه خود در اکتبر ۲۰۱۱ تاکنون دو هاوینگ را پشت سر گذاشته است. اولین نصف در آگوست ۲۰۱۵ اتفاق افتاد و پاداش بلوک را از ۵۰ LTC به ۲۵ LTC کاهش داد. دومین مورد در آگوست ۲۰۱۹ اتفاق افتاد، زمانی که پاداش ۲۵ LTC به ۱۲.۵ LTC کاهش یافت.

جالب توجه است که هر رویداد نصف شدن لایت کوین از یک چرخه قیمت LTC بی ثبات پیروی می کند، یعنی یک افزایش قیمت بزرگ، به دنبال آن اصلاحات بزرگ مشابه، پایین آمدن قیمت و بالاترین سطح محلی.

پس از نصف شدن لایت‌کوین، قیمت LTC از اوج‌های محلی اصلاح شد و پایین‌ترین سطح دیگر را ایجاد کرد و به دنبال آن یک رشد عظیم قیمت به رکورد جدیدی رسید.

نمودار هفتگی LTC/USD با نصف کردن فراکتال. منبع: TheScalpingPro

هاوینگ سوم لایت کوین برای جولای ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است. در همین حال، تحلیلگران بازار قبلاً خاطرنشان کرده‌اند که قیمت LTC همان خط سیر قبل از نیمه‌عمری را که قبل از رویدادهای ۲۰۱۱ و ۲۰۱۹ انجام می‌داد دنبال کرده است و اکنون در حال کاهش است.

تحلیلگر بازار مستقل The Scalping Pro اضافه دوز شاخص‌های حرکت MACD و RSI برای حمایت از چشم‌انداز صعودی شاخص‌های مومنتوم شرایط فروش و خرید بیش از حد یک دارایی را برای پیش‌بینی تغییر روند بالقوه تعیین می‌کنند.

در بازه زمانی هفتگی، RSI و MACD LTC بسیار بیش از حد فروش شدند، که همزمان با پایین ترین سطح بازار قبل از رویداد نصف شدن قبلی بود. به این ترتیب، تحلیلگران این را سرنخی قوی برای افزایش قیمت عمده دیگری در LTC می دانند.

آیا قیمت LTC تا جولای ۲۰۲۳ به ۱۸۰ دلار خواهد رسید؟

لایت کوین در صورتی که در ژوئن ۲۰۲۲ به ۴۰ دلار برسد، می‌تواند شاهد یک صفحه محلی جدید باشد.

مرتبط: گزارش تحقیقاتی به تشریح این موضوع می‌پردازد که چرا بازارهای رمزنگاری در آستانه بازگشت هستند

رسم نمودار فیبوناچی اصلاحی بین قله ها و فرودهای اصلاح قبل از نصف شدن لایت کوین، امکان آزمایش خطوط فیب ۰.۲۳۶ و ۰.۳۸۲ را به عنوان اهداف صعودی برجسته می کند.

نمودار قیمت هفتگی LTC/USD با هدف خط فیب.منبع: Trading View

به عنوان مثال، در سال ۲۰۱۱، لایت کوین در ژوئیه، شش ماه پس از پایین آمدن نزدیک به ۱.۳۱ دلار، بالاترین سطح محلی را در خط ۰.۲۳۶ Fib نزدیک به ۱۰ دلار ایجاد کرد.

نمودار هفتگی LTC/USD با روندهای قبل از نیمه اول.منبع: Trading View

در سال ۲۰۱۹، قیمت LTC پس از بازگشت از حدود ۲۱ دلار در دسامبر ۲۰۱۸، در خط ۰.۳۸۲ Fib نزدیک به ۳۴۰ دلار در ماه ژوئن به بالاترین سطح محلی رسید.

نمودار هفتگی LTC/USD با روندهای قبل از ۲H.منبع: Trading View

در سناریوی فعلی، خطوط Fib 0.236 و ۰.۳۸۲ Litecoin به ترتیب حدود ۱۳۰ و ۱۸۰ دلار هستند.

نمودار هفتگی LTC/USD که روند قبل از سه فصل را نشان می دهد.منبع: Trading View

اگر لایت کوین ۴۰ دلار را به عنوان کفی تأیید کند، این سطوح می‌توانند به بالاترین سطح بالقوه محلی تبدیل شوند. این بدان معناست که تا جولای ۲۰۲۳، با اندازه گیری سطح قیمت فعلی، شاهد افزایش ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصدی قیمت خواهیم بود.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا