🚨 اخبار ارز دیجیتال

لایت کوین (LTC) در همه زمان ها به بالاترین حد خود رسید اما قیمت آن کاهش پیدا نکرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لایت کوین (LTC)، یکی از قدیمی ترین و برجسته ترین ارزهای رمزنگاری شده، نقطه عطف جدیدی در عملکرد شبکه ایجاد کرده است. هش‌ریت لایت‌کوین در حال حاضر بسیار بالاتر از پتاهش با بالاترین سطح تاریخ ۱.۳۱ PH/s است.

نرخ هش یک اندازه گیری است قدرت پردازش برای ایمن سازی و پردازش تراکنش ها در شبکه بلاک چین استفاده می شود. هش ریت بالاتر نشان می دهد که شبکه از امنیت و مقاومت بیشتری در برابر حملات برخوردار است و ماینرهای بیشتری به شبکه می پیوندند.

ماینرها گره هایی در بلاک چین هستند که تراکنش ها را تأیید می کنند و بلاک های جدید ایجاد می کنند. آنها با سکه های تازه ضرب شده و کارمزد معاملات جبران می شوند.

لایت کوین که در سال ۲۰۱۱ به عنوان فورک بیت کوین راه اندازی شد، از اثبات کار (PoW) با برخی تغییرات استفاده می کند. لایت کوین، مانند بیت کوین، عرضه محدودی دارد و حداکثر مقدار سکه هایی که تا به حال ایجاد شده، ۸۴ میلیون LTC است. در حال حاضر ۷۴ میلیون در گردش است و ما حدود ۱۲۰ سال فرصت داریم تا بقیه را خارج کنیم.

لایت کوین خود را به عنوان بزرگترین شبکه جهانی مبتنی بر Scrypt معرفی می کند که از سال ۲۰۱۱ با ۱۰۰% آپتایم کار می کند و میلیاردها دلار ارزش را ایمن می کند و تراکنش می کند.

در یک نقطه عطف شگفت‌انگیز دیگر، لایت کوین در توییتی در ۲۶ ژانویه اعلام کرد که این شبکه تاکنون بیش از ۱۶ میلیون تراکنش را در سال ۲۰۲۴ پردازش کرده است.

اقدام قیمت لایت کوین

لایت کوین از زمانی که قیمت آن پس از آخرین هاوینگ در سال ۲۰۲۳ متوقف شد، در طیف گسترده ای معامله می شود. تلاش‌های گاوها برای پیشی گرفتن از این محدوده توسط خرس‌ها در نزدیکی منطقه ۷۵ تا ۸۰ دلار به عقب برگشت.

گاوها به مبارزه مداوم ادامه می دهند، اما در کوتاه مدت با کار سخت تری روبرو خواهند شد.

لایت کوین در حال حاضر با یک مانع کوتاه مدت در سطح MA 50 روزانه ۷۰.۱۲ دلار مواجه است که قیمت آن را محدود می کند. لایت کوین در جلسه معاملاتی امروز افزایش قیمت خود را ثبت کرد، اما گاوها نتوانستند از این سطح عبور کنند.

در زمان نگارش این مقاله، LTC با ۰.۸۲ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۶۷.۷۲ دلار رسیده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا