اخبار ارز دیجیتال

لایت کوین (LTC) BTC، ETH و DOGE را به عنوان پروتکل پرداخت پس می گیرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لایت کوین (LTC) این هفته در کانون توجه قرار گرفت زیرا پردازنده پرداخت ارز دیجیتال Bitpay تسلط خود را بر بزرگترین رقبای خود از جمله بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و Dogecoin (DOGE) آشکار کرد. داده های بیت پی این نشان می‌دهد که لایت کوین ۴۱.۷۶ درصد به ازای تعداد کل تراکنش‌ها تسلط دارد و امتیاز بالاترین تاریخ (ATH) آن را نشان می‌دهد.

یکی از موارد استفاده اولیه برای ارزهای دیجیتال، نقش آنها به عنوان جایگزین پرداخت است. Bitpay این کار را با ورود به بازرگانان یا مشاغل امکان‌پذیر می‌کند و به دارندگان رمزارز دسترسی آسان‌تری برای پرداخت برای کالاها و خدمات می‌دهد. با وجود محبوبیت بیت کوین و تسلط کلی بر بازار، این بیت کوین تنها ۲۴.۳۶ درصد از کل تعداد تراکنش های اندازه گیری شده توسط بیت پی را تشکیل می دهد.

اتریوم که به‌خاطر اکوسیستم مالی غیرمتمرکز قوی (DeFi) معروف است، تسلط ۹.۰۵ درصدی را به ثبت رساند، در حالی که پروتکل پیشرو میم کوین Dogecoin (DOGE) شاهد تثبیت تسلط خود در ۶.۸ درصد بود. سایر ارزهای دیجیتال موجود در پروفایل عبارتند از Polygon (MATIC) با تسلط ۵.۰۶٪، بیت کوین کش (BCH) با برتری ۵.۵۹٪، و USDC با کمترین کاهش با ۳.۶۹٪.

در حالی که لایت کوین برای مدتی ضعیف بوده است، با توجه به اینکه پروتکل‌های جدید در جایگاه اول قرار می‌گیرند، رتبه آن کاهش می‌یابد، این پروتکل این تسلط پرداخت‌ها را نقطه عطفی مهمی می‌بیند که می‌تواند به تمرکز مجدد بر روی آنچه ارائه می‌کند کمک کند.

نمای قیمت لایت کوین

لایت کوین یکی از پیشگامان ارزهای رمزنگاری شده است و مدت هاست که در صدر ارزهای دیجیتال قرار دارد. با این حال، درخشش خود را از دست داد زیرا نتوانست به اندازه همتایان خود در این صنعت نوآوری کند.

در زمان نگارش این مقاله، لایت کوین با قیمت ۸۷.۷۵ دلار دست به دست می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۰۷ درصد افزایش یافته است. لایت کوین از ابتدای سال جاری تاکنون نتوانسته است از افزایش بیت کوین سود ببرد. در دوره از سال تا به امروز (YTD)، لایت کوین تنها موفق به کسب ۱۹.۷۱ درصد در مقایسه با بیت کوین ۵۸ درصدی شده است.

لایت کوین ممکن است از علاقه مجدد به LTC به عنوان ارز پرداخت و افزایش تعداد تراکنش ها بهره مند شود، به این امید که شتاب رشد دوباره پس از آخرین رویداد نصف شدن در آگوست ۲۰۲۳ آغاز شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا