اخبار ارز دیجیتال

گوش کنید! کوین تلگراف پادکست کریپتو را با 4 نمایش راه اندازی کرد

به محتوای رمزنگاری بیشتری نیاز دارید؟بخش جدید پادکست کوین تلگراف دارای چهار نمایش جداگانه است که در آن موضوعات مختلف تأثیرگذار را بررسی می کند.

در درایوهای طولانی خسته شده اید؟ آیا می خواهید هنگام انجام کارهای خانه چیزی بپرسید؟ Cointelegraph چیزی برای گوش شما دارد. پادکست Cointelegraph بخش جدیدی از وب سایت ما است که دارای پادکست های ارزهای دیجیتال است. این بخش با چهار نمایش آغاز می شود: هش کردن، اسرار تجارت کریپتو، NFT Steez چه زمانی دستور جلسه.

هر نمایش دو اپیزود منتشر می‌کند، بنابراین شنوندگان می‌توانند اکنون کاوش را شروع کنند. پس از راه اندازی اولیه، هر پادکست قسمت های جدیدی را در روزهای خاصی از هفته منتشر می کند. برخی از نمایش‌ها قسمت‌های هفتگی را منتشر می‌کنند، در حالی که برخی دیگر با انتشار محتوا هر دو هفته یک‌بار قبل از انتقال به قسمت‌های هفتگی شروع می‌کنند. از صفحه اصلی پادکست Cointelegraph دیدن کنید تا تمام جزئیات مربوط به هر نمایش را بدانید.

صفحه پادکست Cointelegraph را بررسی کنید.

از کارهای جدید چه انتظاری باید داشت؟

به میزبانی Elisha Owusu Akyaw، هش کردن با مصاحبه با رهبران فکری و پیشروان در بخش بلاک چین، به تأثیر جهانی Web3، Metaverse، بیت کوین (BTC) و سایر موضوعات در فضای رمزنگاری و بلاک چین می پردازد.

اسرار تجارت کریپتوکه توسط بنجامین پیلز میزبانی می‌شود، موضوعات مرتبط با تجارت و سرمایه‌گذاری کریپتو را پوشش می‌دهد و حول گفتگو با مهمانانی که عمدتاً معامله‌گران و سرمایه‌گذاران کریپتو هستند، تمرکز می‌کند، نحوه تجارت، و به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد روندهای بالقوه بازار ارزهای دیجیتال در آینده.

به میزبانی آلیسا اکسپوزیتو و ری سالموند، NFT Steez ما نگاهی دقیق تر به تقاطع رمزارز و فرهنگ می اندازیم. هر چیزی که تحت چتر Web3 یا Non-Fungible Token (NFT) باشد، بازی منصفانه ای است که در این پادکست مورد بحث قرار می گیرد. این پادکست دارای چت با هنرمندان، رهبران فکری و سازندگان در این زمینه است.

دستور جلسهبا میزبانی Jonathan DeYoung و Ray Salmond، قصد دارد وب 3، رمزنگاری و بلاک چین را به افراد روزمره مرتبط کند. ما در مورد این موضوع با شما مصاحبه خواهیم کرد و نشان خواهیم داد که چگونه این فضا می تواند به مردم در زندگی آنها کمک کند. از برنامه نویسان نابغه و سرمایه گذاران خطرپذیر گرفته تا کارمندان فروشگاه های مواد غذایی و باریستاها، این پادکست برای همه است.

Cointelegraph Podcasts صفحه مخصوص به خود را دارد، اما هر نمایش در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts و TuneIn نیز در دسترس است.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Cointelegraph

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا